Bollywood

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ସଞ୍ଜୟ ଦତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍

ରାଜକୁମାର ହିରାଣୀ ଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ସିନେମା ସଞ୍ଜୟ ଦତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ରଣବୀର କପୁର ସଞ୍ଜୟ ଦତ ଙ୍କ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ରଣବୀର କପୁର ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦିୟା ମିର୍ଜା, ମନିଷା କୋଇରାଲା, ପରେଶ ରାୱଲ , ସୋନମ କପୁର , କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ଦେଖାଦେବେ । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜକୁମାର ହିରାନୀଙ୍କର ଏହା ଡ୍ରିମ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ । ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୧୭ରେ ଏହି ବାୟୋପିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶେଷ ଭାଗର ସୁଟିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲୁଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

“ମୁଁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟ ମନେ କରୁଛି  କି ମୁଁ ଏହି ଛବି ର ଗୋଟେ ଅଂଶ ଏବୋଂ ବିଧୁ ବିନୋଦ ଚୋପ୍ରା ସାର ଓ ସଞ୍ଜୟ ସାର ଙ୍କୁ ମୋର ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ,” ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜକୁମାର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସଞ୍ଜୟ ଦତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ର ଅଧା ରୁ ଅଧିକ ଭାଗ କମ ଶେଷ ହୋଇଛି ଏବୋଂ ଏହା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ।

୨୦୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ସଞ୍ଜୟ ଦତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍  ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ସଞ୍ଜୟ ଦତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍

ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ଦ୍ବିତୀ ଚାନ୍ଦ ବ୍ରୋଞ୍ଜ ମେଡାଲ ଜିତିଛନ୍ତି ଏଏସି ୨୦୧୭ ରେ

Related posts

Sidharth Malhotra and Jacqueline Fernandez, Sharing Screen For Movie “A Gentleman”

ENO Beuro

Zaira Wasim Achieved The National Film Award as “Best Child Artist”

ENO Beuro

ଅରୁଣ ଗୋବିଲ – ରାମାୟଣ ଧାରାବାହିକ ର ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ଏବେ ଏକ ସାଧାରଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More