କର୍କଟ ରୋଗ ସହ ଓଜନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାଏ ସଜନା ଛୁଇଁ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

ଗାଁ ଓ ସହରରେ ସହଜରେ ମିଳୁଥିବା ସଜନା ଛୁଇଁ ଲୋକଙ୍କର ବେଶ ପ୍ରିୟ। ମାତ୍ର ଏହା ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀରର ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ଏହା ହୁଏତ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ
Read more

ଦେଶ ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁଙ୍କ ‘ପ୍ରଜା ବେଦିକା’ ବଙ୍ଗଳା ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଜଗନ ରେଡ୍ଡି

ସରକାର ଗଢିବାର ମାସେ ବି ପୂରିନି  ଆଉ ଏହାରି ଭିତରେ ଆକ୍ସନ ମୁଡକୁ  ଆସିଛନ୍ତି ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜଗନ ମୋହନ ରେଡ୍ଡି । ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ତେଲୁଗୁ ଦେଶମ ପାର୍ଟି(ଟିଡିପି) ମୁଖ୍ୟ
Read more

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ ଅଶ୍ୱିନୀ, ଅମର ଓ ସସ୍ମିତ

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ  ପାଇଁ ଆଜି ଓଡ଼ିଶାରୁ ତିନି ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି।  ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବତନ ଆଇଏଏସ୍ ଅଫିସର ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବ  ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିବା ବେଳେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବତନ
Read more

ଘରୋଇ ଉପଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ପାଆନ୍ତୁ ମୁଖକେଶରୁ ମୁକ୍ତି

କେଶ ମଣିଷ ଶରୀରର ସୁନ୍ଦରତା ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ। ମାତ୍ର ଏହା ଯଦି ମୁହଁରେ ଉଠେ ତେବେ ମୁହଁର ସୁନ୍ଦରତାକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥାଏ। ତେବେ ଏଭଳି ସମସ୍ୟାକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ହଟାଇବା ଲାଗି କିଛି ଘରୋଇ
Read more

ଲୋକସଭାରେ ୫ଟି ଭାଷାରେ ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରସ୍ତାବ ରଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ

ସଂସଦରେ ରଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ ଉପରେ ଆଗତ ହୋଇଥିବା ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରସ୍ତାବ ବିତର୍କକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏନଡିଏ ସରକାର ମତ୍ସ୍ୟ ଓ ପଶୁସମ୍ପଦ ରଷ୍ଟ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡଙ୍ଗୀକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଜୁନ୍‌ ୨୦
Read more

ପୁଣିଥରେ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ‘ଶକ୍ତିମାନ’

୯୦ ଦଶକରେ ଘରେ ଘରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିଲାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା ଥିଲା, କେବେ ରବିବାର ଆସିବ?  କାରଣ ଗୋଟିଏ, କାରଣ ରବିବାର ଟିଭିରେ ଦେଉଥିଲା ‘ଶକ୍ତିମାନ୍’ ସିରିୟଲ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘରେ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଥିଲା
Read more

ଦୂତୀଙ୍କ ଜୀବନକୁ ନେଇ ହେବ ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ

ଓଡ଼ିଶାର ଗର୍ବ ଦୌଡ଼ରାଣୀ ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦ । କେତେବେଳେ ସେ ନିଜର ଦକ୍ଷତାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ କମେଡ଼ି କିଙ୍ଗ୍‌
Read more

ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଭାଙ୍ଗିଲା ସପା-ବସପା ମେଣ୍ଟ

ଜୋର ଧରିଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ  ରାଜନୀତି । ବୁଆ-ବବୁଆ ମହାମେଣ୍ଟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ବଡ ଫାଟ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି  ସହ ମିଶି ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବାକୁ ବହୁଜନ ସମାଜ
Read more

ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ପୂର୍ବତନ ଡିଜିପି ଭି.ଆର ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣଙ୍କ ପରଲୋକ

ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ସାରା ଦେଶରେ ଚହଳ ପକାଇଥିବା ତାମିଲନାଡୁର ପୂର୍ବତନ ପୁଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭି.ଆର. ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ  ଆଉ ନାହାନ୍ତି। ଗତକାଲି ତାଙ୍କର ଚେନ୍ନାଇର ଆନ୍ନା ନଗରସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ପରଲୋକ
Read more

ଗିରଫ ହେଲେ ପାଟଣାଗଡ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେର

ଶେଷରେ ବନ୍ଧାହେଲେ ପାଟଣାଗଡର ଦବଙ୍ଗ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେର। ଆଜି ସକାଳେ ବଲାଙ୍ଗିର ପୁଲିସ୍ ତାଙ୍କୁ ନୂଆପଡ଼ାରୁ ଆଣି  ଜେରା କରୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏହାପରେ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହରେଙ୍କୁ ଏଡ଼ିଜେ କୋର୍ଟକୁ ନିଆଯାଇଛି ।
Read more