Celebs News

Celebrities News whatever the celebrities are doing News celebrities with the latest Celebs News Indian and Never miss out on gossip, celebrity photos, videos.

ବିଜୟ ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ବିରାଟ

ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ପୁଣି ଭାରତକୁ ମିଳିଛି ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ। ଗତକାଲି ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଟିମ୍ କଙ୍ଗାରୁକୁ ୩୬ ରନ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ପୁଣି
Read more

ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୟମି ଗୌତମ

ଫୋନି ପ୍ରଭାବିତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଛନ୍ତି ୟମି ଗୌତମ   ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର  ଆସୁଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟମି ଗୌତମ । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜନପଥ ରୋଡ୍‌ରେ ଥିବା ସ୍କେଚର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ   ଶୋ’ରୁମ୍‌ରେ ଆଜି
Read more

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ତଥା ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଦିନୟାର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରଙ୍କ ପରଲୋକ

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ଜଗତର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଦିନୟାର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରଙ୍କର ବୁଧବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ବାସଭବନରେ ସେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ବାଦଶାହା ଓ ଖିଲାଡ଼ିରେ
Read more

କପିଲ୍‌ଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଦୌଡ଼ ରାଣୀ ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦ

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଦୌଡ ରାଣୀ ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦ । ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ୱୀକାର କରିବା ପରେ ଦୂତୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା। ଏତେ ସବୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ପରେ ଦୂତୀ
Read more

ଓଡ଼ିଆ ଅଭିନେତା ସୁନିଲ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ

ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ତଥା ସିନେ ଅଭିନେତା ସୁନିଲ ନାୟକଙ୍କର ପରଲୋକ ଘଟିଛି। ହୃଦଘାତରେ ସୁନିଲଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୪୯ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ କମେଡି ଧାରାବାହିକର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବା
Read more

ସଲମାନ୍‌ଙ୍କୁ ‘ବିଷାକ୍ତ ପୁରୁଷ’ କହି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସୋନା ମହାପାତ୍ର

ବଲିଉଡ୍‌ ଟାଇଗର ସଲମାନ୍‌ଙ୍କର ବଲିଉଡରେ ଖାତିରି ବେଶ୍‌ ଅଧିକ। ବଡ଼ ବଡ଼ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କଠୁ ନେଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ହାତ ମୁଠାରେ ରଖିଛନ୍ତି ସଲମାନ୍। ଏମିତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଇସାରାରେ ନଚାଉଛନ୍ତି କହିଲେ ବି
Read more

ମୁମ୍ବାଇ ରୋଡରେ ସାଇକେଲ ଚଲାଇ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ଭାଇଜାନ

ବଲିଉଡର ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ଭାଇଜାନ । ସଲମାନଙ୍କ କ୍ରେଜ କେତେ ତାହା କେବଳ ଜଣେ ସଲମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନକୁ ଦେଖିଲେ ହିଁ ଜାଣିପାରିବ। ତେବେ ସଲମାନ
Read more

ସଚିନ @ ୪୬

ମାଷ୍ଟର ବ୍ଳାଷ୍ଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର  ଆସନ୍ତାକାଲି ୪୬ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି।  ୨୦୧୩ରେ  କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେଇ ସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେବେ ବି ସେ କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପୂର୍ବ ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି। ସଚିନ
Read more

ବିଜେପି ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି ଦୀପିକା-ରଣବୀର୍‌!!!! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଫୋଟୋର ସତ୍ୟତା

୨୦୧୯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ  ପାଇଁ ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଜୋର୍‌ସୋର୍‌ରେ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଦଳରେ ରହୁଛନ୍ତି  କିଛି ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ । ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା
Read more

ଧୀର ଓଭର ଗତି ଯୋଗୁଁ ଜୋରିମାନା ଦେବେ ବିରାଟ କୋହଲି

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ  ବିପକ୍ଷ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ମନ୍ଥର ବୋଲିଂ  ପାଇଁ ରୟାଲ ଚାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଅଧିନୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯିଛି। ନିର୍ଧାରିତ ସମୟ ଠାରୁ ରୟାଲ ଚାଲେଞ୍ଜର୍ଷ  ବିଳମ୍ବରେ ବୋଲିଂ ସେସ
Read more