Entertainment

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ରେକର୍ଡ ରେସରେ ‘ସାହୋ’

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ରେକର୍ଡ ରେସରେ ‘ସାହୋ’। ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ୩୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରି ସାରିଲାଣି ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ।’ କଥାଟା ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲେ ବି ସତ। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସିନେମାର
Read more

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଆୟୁଷ୍ମାନ୍ ଖୁରାନାଙ୍କ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରିମ୍ ଗର୍ଲ’ର ଟ୍ରେଲର

ଏବେ ଏବେ ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର୍‌ ପୁରସ୍କାର ବେଷ୍ଟ ଆକ୍ଟରର ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିବା ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ୍ ଖୁରାନା। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଆୟୁଷ୍ମାନ ନିଜର କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରିମ୍ ଗର୍ଲ’ର ଟ୍ରେଲର ନିମନ୍ତେ।
Read more

ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଆୱାର୍ଡ-୨୦୧୯

ସବୁ ବର୍ଷ ଭଳି ଚଳିତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଜାତୀୟ ଚଳଚିତ୍ର ଉତ୍ସବ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ସବୁ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଏହି ଉତ୍ସବ ଆୟୋଜନ ସହ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ଚଳିତବର୍ଷ ସାଧାରଣ
Read more

ଆର୍ଟିକଲ୍-୩୭୦ ଟାଇଟଲ୍ ରେଜିଷ୍ଟର କରିବାକୁ ଫିଲ୍ମ ମେକର୍ସଙ୍କ ଭିତରେ ଟଣାଓଟରା

ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନା ଉପରେ ପୁଲୱାମା ଅତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ପାକିସ୍ତାନର ବାଲାକୋଟରେ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାର ତୁରନ୍ତ ପରେ ବଲିଉଡ୍ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ମାନେ ତୁରନ୍ତ ଇଣ୍ଡିଆନ ମୋସନ୍ ପିକଚର୍ସ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର୍ସ ଆସୋସିଏସନ୍,ପ୍ରଡ୍ୟୁସର
Read more

ଆସନ୍ତା ୯ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ‘ନାୟକର ନାଁ ଦେବଦାସ’

ଆସନ୍ତା ୯ ତାରିଖରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ବହୁ ପ୍ରତିଖିତ ଚଳଚିତ୍ର ‘ନାୟକର ନାଁ ଦେବଦାସ’। ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ ଦେବଦାସ ମୁଭି ପରଦାରେ ରାଜ କରିଆସିଛି। ତେବେ ଓଲିଉଡରେ ସାରା ଓଡିଶାର ୫୪ ଟି ସିନେମା
Read more

ରାମସୀତା ଚରିତ୍ରରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ହ୍ରିତିକ୍-ଦୀପିକା

ହିନ୍ଦୁର ପୌରାଣିକ ଧର୍ମଗ୍ରନ୍ଥ ରାମାୟଣ  ଉପରେ ଏକ ବଲୀଉଡ଼୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତେବେ ବଲିଉଡରେ ପୌରାଣିକ କାହାଣୀ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହେବା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ପୂର୍ବରୁ ପଦ୍ମାବତ,ମଣିକରଣିକା
Read more

ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‍ ସାଜିବା ପାଇଁ ଚାଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସର୍ବଦା ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର  ଏବେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‍ ସାଜିବେ। ଟାଇଗର୍‍ ଶ୍ରଫଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାଗୀ’ର ତୃତୀୟ ଭାଗ ଅର୍ଥାତ୍‍ ‘ବାଗୀ-୩’ରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ
Read more

ମଥାରେ ତିଳକ ଓ ଲୁଙ୍ଗି ଲୁକ୍‌ରେ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ ଭୂମିକାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ  ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍‌ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି। ୨୦୨୦ ମସିହା ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ୍‌ରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ ହେବ।  ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଉଛନ୍ତି ଫରାଦ ସାମଜି। ସାଜିଦ
Read more

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ହିମେଶଙ୍କ ‘ହାପି ହାର୍ଡି ଆଣ୍ଡ ହୀର’ର ଟିଜର

ବଲିଉଡ଼ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତଥା ଅଭିନେତା ହିମେଶ ରେଶମିୟାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହାପି ହାର୍ଡି ଆଣ୍ଡ ହୀର’ର ଟିଜର ମଙ୍ଗଳବାର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ମୋଶନ୍ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ
Read more

ରିଲିଜ ହେଲା ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମା ‘ସୁପର-୩୦’

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍‍ ରୋଶନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସୁପର ୩୦’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଆୟ ଜାରି ରଖିଛି। ମୁକ୍ତିଲାଭର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଶୁକ୍ରବାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଥିଲା।
Read more