Entertainment

ପୁଣିଥରେ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ‘ଶକ୍ତିମାନ’

୯୦ ଦଶକରେ ଘରେ ଘରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିଲାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା ଥିଲା, କେବେ ରବିବାର ଆସିବ?  କାରଣ ଗୋଟିଏ, କାରଣ ରବିବାର ଟିଭିରେ ଦେଉଥିଲା ‘ଶକ୍ତିମାନ୍’ ସିରିୟଲ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘରେ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଥିଲା
Read more

ଅମରିଶ୍ ପୁରୀଙ୍କ ଜନ୍ମବାର୍ଷିକୀରେ ଡୁଡୁଲ୍ କରି ମନେ ପକାଇଲା ଗୁଗୁଲ୍

ବଲିଉଡ୍ ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ତଥା ଅଭିନେତା ଅମରିଶ୍ ପୁରୀଙ୍କ ଆଜି ହେଉଛି ଜନ୍ମବାର୍ଷିକୀ । ଗୁଗୁଲ୍ ଡୁଡଲ୍ କରି ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇଛି । ଗୁଗୁଲର ସର୍ଚ ବାକ୍ସରେ ଆଜି ଦେଖାଯାଉଛି ଅମରିଶ୍
Read more

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ପ୍ରେମ ଓ ବିଚ୍ଛେଦକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ‘କବୀର ସିଂହ’

ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କବୀର୍ ସିଂହ’ ଶୁକ୍ରବାର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ପୋଷ୍ଟର ଓ ଟିଜର ରିଲିଜ ହେବା ଦିନରୁ ହିଁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଥିଲା
Read more

ସୁମନ ରାଓ ହେଲେ ଫେମିନା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨୦୧୯

ରାଜସ୍ଥାନର ସୁମନ ରାଓ   ଫେମିନା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨୦୧୯ର ଟାଇଟଲ ଅଧିକାରୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ସେ ୫୬ତମ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ  ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସୁମନ ବିଜେତା ହୋଇଛନ୍ତି । ୨୨ ବର୍ଷୀୟା ସୁମନ ଅନୁକୃତି
Read more

ସାରେଗାମାପା ଲିଟିଲ୍ ଚ୍ୟାମ୍ପସ ୨୦୧୯ ଜିତିଲେ ସୁଗନ୍ଧା ଦାତେ

ମ୍ୟୁଜିକାଲ ରିଏଲିଟି ଶୋ’ ‘ସାରେଗାମାପା ଲିଟିଲ୍‌ ଚ୍ୟାମ୍ପସ ୨୦୧୯’ର ଗତକାଲି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାଲ୍ ସରିଛି। ତିନିମାସ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଏଇ ଶୋ’କୁ ତା’ର ୱିନର୍‌ ମିଳିଯାଇଛି। ଏହି ଶୋ’ର ବିଜେତା ୧୪ ବର୍ଷୀୟା ସୁଗନ୍ଧା
Read more

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବମ୍ପର ଓପନିଂ କଲା ‘ଭାରତ’

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଭାରତ ’ ବୁଧବାର ଇଦ୍‍ ଅବସରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ସିନେପ୍ରେମୀ ଖୁବ୍‍ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ
Read more

ରିଲ ଲାଇଫ ‘ରାଧାକୃଷ୍ଣ’ ସୁମେଧ ଏବଂ ମଲ୍ଲିକା ଏବେ ରିୟଲ୍ ଲାଇଫରେ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ୍

ପୈାରାଣିକ ଧାରାବାହିକ ‘ରାଧାକୃଷ୍ଣ’ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା (କୃଷ୍ଣ) ସୁମେଧ ମୁଦଗଲକର  ଏବଂ (ରାଧା) ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକା ସିଂହ        ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିବାର ଖବର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।
Read more

ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର’ ଟପ-୬ରେ ଅନନ୍ୟା

କଲର୍ସ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର’ ସିଜିନ-୩ର ଓଡିଶାର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ସଂଗୀତ ଜଗତର ଅନନ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଅନନ୍ୟା ଶ୍ରୀତମ ନନ୍ଦଙ୍କୁ  ବିପୁଳ ସଂଖ୍ୟାରେ ଭୋଟ ଦେଇ ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆଜି ସାଂସ୍କୃତିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ
Read more

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଚମକିଲେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ସୁଶ୍ରୀ ଶ୍ରେୟା ମିଶ୍ର

ବଲିଉଡରେ ଚମୁକୁଛନ୍ତି ଓଡିଆ। ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଓଡିଆ ପିଲା  ବଲିଉଡରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ କାମକରିବାକୁ ବଡବଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ମିଳୁନି। ମାତ୍ର ଏହି ଧାରାରେ ନିଜକୁ
Read more

କମନ୍‌ ମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ମନା ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ସିଜିନ ୧୩

ଟେଲିଭିଜନ ଦୁନିଆର ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ’ ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ’ ଆପଣମାନେ ଦେଖୁଥିବେ। ସବୁବର୍ଷ ଭଳି ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଶୀଘ୍ର ଟିଭି ପରଦାରେ ଏହି ଶୋ’ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଆସୁଛି। ପୂର୍ବ ସିଜିନ୍‌
Read more