LIFESTYLE

Lifestyles is a leading global network marketing company providing health and wellness solutions to help people live better every day.

କର୍କଟ ରୋଗ ସହ ଓଜନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାଏ ସଜନା ଛୁଇଁ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

ଗାଁ ଓ ସହରରେ ସହଜରେ ମିଳୁଥିବା ସଜନା ଛୁଇଁ ଲୋକଙ୍କର ବେଶ ପ୍ରିୟ। ମାତ୍ର ଏହା ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀରର ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ଏହା ହୁଏତ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ
Read more

ଘରୋଇ ଉପଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ପାଆନ୍ତୁ ମୁଖକେଶରୁ ମୁକ୍ତି

କେଶ ମଣିଷ ଶରୀରର ସୁନ୍ଦରତା ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ। ମାତ୍ର ଏହା ଯଦି ମୁହଁରେ ଉଠେ ତେବେ ମୁହଁର ସୁନ୍ଦରତାକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥାଏ। ତେବେ ଏଭଳି ସମସ୍ୟାକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ହଟାଇବା ଲାଗି କିଛି ଘରୋଇ
Read more

ପିଲାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ପଠାଇବା ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାଆଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଏହି ୪ଟି କଥା

ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାଆ ଚାହାନ୍ତି ଯେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ କିପରି ଉଜ୍ବଳ ହେବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲା କିପରି ଭଲ ମଣିଷ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାଆ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ୍ ପଠାଇଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ
Read more

ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧା ସହ ବାନ୍ତିରୁ ଉପଶମ ଦେବ ଲବଙ୍ଗ

ଲବଙ୍ଗରେ ବହୁ ଉପକାରିତା ଗୁଣ ରହିଥାଏ, ଯହା ଶରୀର ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ। ସାଧାରଣତଃ ଲୋକେ ଏହାକୁ ଗରମ ମସଲା ରୂପେ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି। ପଲୋଉ ଓ ବିରିୟାନୀରେ ଲବଙ୍ଗକୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରରେ ବ୍ୟବହାର
Read more

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତିକି! ଧନିଆର ଚମତ୍କାରୀ ଗୁଣ ବିଷୟରେ

ଧନିଆ ଏକ ନିତ୍ୟ ବ୍ୟବହାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ରବ୍ୟ। ଆମ ରୋଷଇ ଘରେ ଏହା ସବୁ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଥାଏ। ଧନିଆର ଗଛ ସହ ଏହାର ମଞ୍ଜି ମଧ୍ୟ କାମରେ ଆସିଥାଏ। ଆର୍ୟୁବେଦ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହା
Read more

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁ ଉପକାରୀ ଛତୁ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ

ଛତୁ   କାହାକୁ ଭଲ ନଲାଗେ ।  ଭାରତୀୟ ଖାଦ୍ୟରେ ଛତୁର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବେଶି ରହିଥାଏ ।  ଯେଉଁମାନେ ନିରାମିଷ ଖାଦ୍ୟ ଖାିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଛତୁକୁ ଅଧିକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି ।
Read more

ଖରାଦିନେ ଘିମିରିକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ କି? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଘରୋଇ ଉପଚାର ସମ୍ପର୍କରେ

ଅସହ୍ୟ ତାତିରେ ଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ଖରାଦିନେ ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି ଚର୍ମ ରୋଗ। ଏହି ସମସ୍ୟା ଭିତରେ ଘିମିରି ଅନ୍ୟତମ। ଗରମ ଦିନରେ କେମିତି ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ, ଆସନ୍ତୁ ତା’ର
Read more

ସକାଳେ ଖାଲି ପେଟରେ ପିଅନ୍ତୁ ଖଜୁରୀ ପାଣି,ମିଳିବ ଅନେକ ଫାଇଦା

ଖଜୁରୀ ଏକ ସ୍ବାଦିଷ୍ଟ ଫଳ। ଏହାକୁ ଯେକୌଣସି ଋତୁରେ ଖିଆଯାଇପାରେ। ହେଲେ ଶୀତଦିନେ ଏହାକୁ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀର ବିଭିନ୍ନ ରୋଗ କବଳରୁ ମୁକ୍ତି  ପାଇଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ମହଜୁଦ ଥିବା ତତ୍ତ୍ୱ
Read more

ଆପଣଙ୍କ ଜିଭ ଜିଭ ସିଝି ଯାଇଛିକି! ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଏଥିରୁ କିପରି ପାଇବେ ଉପଶମ

ଅନେକ ସମୟରେ ଚା’ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଗରମ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଜିଭ ସିଝିଯାଏ।ଦିନେ କି ଦୁଇଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ। ଯାହାଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଖାଦ୍ଯର ସ୍ଵାଦ ଜଣା ପଡିନଥାଏ। ଏବଂ ଆମକୁ
Read more

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଦଲିଆ ଖାଇବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ

ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଉତ୍ତମ ଜଳଖିଆ ଖାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ ଥାଏ। ଜଳଖିଆକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଖାଇବା ମଧ୍ୟ ଉଚିତ୍। ସକାଳେ ଠିକ ଭାବେ ଜଳଖିଆ ନ ଖାଇବା ଦ୍ବାରା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଥାଏ।
Read more