LIFESTYLE

Lifestyles is a leading global network marketing company providing health and wellness solutions to help people live better every day.

ଫିଡସ୍ ଭଳି ରୋଗକୁ ସମୂଳେ ନାଶ କରିବା ଭଳି ସାହସ ରଖେ ଏହି ଆୟୁର୍ବେଦିକ ବିଧି

ଫିଡସ୍ ହେଉଛି ଏକ ମସ୍ତିଷ୍କ ଜନିତ ରୋଗ । ଏହି ରୋଗରେ ରୋଗୀକୁ ଅଚାନକ ବାତ ମାରିଥାଏ ଯାହାପରେ ରୋଗୀର ନିଜ ଉପରୁ ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡିଯାଏ । ଶରୀରର ପ୍ରତ୍ୟେକ କମ୍ପିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ
Read more

ସିଝା ବାଦାମ୍ ଦିଏ ଅନେକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ

ସିନେମା ହଲ୍ ହେଉ କିମ୍ବା ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ପାଇଁ ସିଝା ବାଦାମ୍ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ସିଝା ବାଦାମ୍ ଯେ କେବଳ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ପାଇଁ
Read more

ରାତିରେ ଲାଇଟ୍ ଲଗାଇ ଶୋଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତିକି! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କୁପରିମାଣ ସମ୍ପର୍କରେ

ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ରାତିରେ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଅଳ୍ପ ଲୋକ ଥାଆନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ରାତିରେ ଲାଇଟ୍ ଜଳାଇ ଶୋଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଯଦି
Read more

ବର୍ଷାଦିନେ ଭୁଲରେ ବି ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ବାଇଗଣ: ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ସମସ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ

ବର୍ଷା ଋତୁରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଖାଇବା ପିଇବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ । ଏହି ଋତୁରେ ସୂର୍ଯ୍ୟତାପ ଖୁବ କମ ହେବା କାରଣରୁ କୀଟାଣୁମାନେ ଅତିଶୀଘ୍ର ନିଜର ବଂଶବୃଦ୍ଧି କରିଥାନ୍ତି । କାରଣ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ
Read more

ଗୋ-ସେବା ଦିଏ ପୂଣ୍ୟ ଫଳ ଏହାର ଶାସ୍ତ୍ରମତ ସହ ବୈଜ୍ଞାନିକମତ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଅନାଦି କାଳରୁ ମାନବଜାତି ଗୋମାତା ସେବା କରି ନିଜର ଜୀବନକୁ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧ, ନିରୋଗ, ଐଶ୍ବର୍ଜ୍ୟବାନ ଏବଂ ସୌଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିଆସିଛି। ଗୋମାତା ସେବାର ମାହାତ୍ମ୍ୟ ଶାସ୍ତ୍ରରେ  ବର୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଏବେ ଜାଣିବା ବିଜ୍ଞାନ
Read more

N ଅକ୍ଷରରୁ ନାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥାଏ ଏହି ବିଶେଷ ଗୁଣ

ଏମିତି ତ ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ନାଁ ନିଜ ଏକ ଅଲଗା ମହତ୍ତ୍ୱ ହୋଇଥାଏ , କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କି ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଓ ନା ପସନ୍ଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବିତ
Read more

ରୋଷେଇ ଘରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଆସୁଛି କି? ଆପଣାନ୍ତୁ କିଛି ଘରୋଇ ଉପାୟ

ସର୍ବଦା ରୋଷେଇ ଘର ଯେତେ ସଫା ରଖିଲେ ବି ସେଠାରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ   ବାହାରିଥାଏ। ରୋଷେଇ ଘରେ ପଶିବା ମାତ୍ରେ ଏ ଗନ୍ଧ ସିଧା ନାକରେ ଆସି ପଶିଯାଏ। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କ କିଚେନ୍‌ର
Read more

ବର୍ଷା ଦିନରେ ପାଆନ୍ତୁ ଡାଇରିଆରୁ ମୁକ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

ଗ୍ରୀଷ୍ମଋତୁ ଯାଇ ବର୍ଷାଋତୁ ଆସି କବାଟ ପିଟିଲାଣି । ଋତୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଲଗାଣ ବର୍ଷା କାରଣରୁ ଏହି ସମୟରେ ଅନେକ ରୋଗ ଶରୀରକୁ କବଳିତ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଦିନରେ ଡାଇରିଆ ରୋଗ
Read more

ଓଜନ କମ କରିବା ସହ ରକ୍ତ ସଫା କରିବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରେ ପୋଟଳ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

ପରିବା ଭିତରେ ପୋଟଳ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କର ପସନ୍ଦ । କିଛି ଲୋକ କିନ୍ତୁ ପୋଟଳ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରି ନଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ପୋଟଳର ଫାଇଦା ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ନଖାଉଥିବା ଲୋକ
Read more

ପ୍ରତିଦିନ ଖାଉଥିବା ଭାତରେ କେବେ ଫେସ୍‌ପ୍ୟାକ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଥା ଭାବିଛନ୍ତି କି!

ଚମକଦାର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ମହିଳାମାନେ କ’ଣ କରିନଥାନ୍ତି। ଜେଜେ ମା’ର ଟିପ୍ସଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏବେକାର ମହଙ୍ଗା କ୍ରିମ୍‌ ବି ଟ୍ରାଏ କରିବାକୁ ଭୁଲି ନ ଥାନ୍ତି। କେହି ବି ଚାହିଁ
Read more