Movie News

Ollywood Movie News Updates, Odia Film News, Oriya Movie, Odisha Cinema Updates. Ollywood Movie Premiere, Audio Relase, Movie Releasing Date, Ollywood News.

ତିନୋଟି ଭାଷାରେ ରିଲିଜ ହେବ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ’ଯେତେ ଗୋରି ସେତେ ଷ୍ଟୋରି’

ଓଲିଉଡ ଚକଲେଟ ବୟ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ତିନୋଟି ଭାଷାରେ ଆସୁଛି ଗୋଟିଏ ସିନେମା। ଫିଲ୍ମ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକକୁ  ଫେସବୁକ ଓ ଇଂଷ୍ଟାରେ  ସେଆର କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟିର ନା ଓଡିଆରେ ରହିଛି ‘ଯେତେ ଗୋରି
Read more

ଆଜି ରିଲିଜ୍ ହେବନି ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ‘ପିଏମ୍ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଦିନକୁ ଦିନ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବିବାଦୀୟ  ହୋଇ ଚାଲିଛି। କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଜୋରଦାର ପ୍ରମୋସନ ଚାଲିଥିଲା। କିନ୍ତୁ
Read more

ଆଜି ପରଦାକୁ ଆସିଛି ଓଡିଆ ଚ୍ଚଳଚିତ୍ର “ବିଜୁ ବାବୁ”

ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ପରଦାରେ “ବିଜୁ ବାବୁ” । ବନ୍ଦେ ଉତ୍କଳ ଜନନୀ କହି ମଇଦାନରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି କଳିଙ୍ଗ ଶଣ୍ଢ । ଆଜି ଅନୁଭବଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଓଡିଆ ଚ୍ଚଳଚିତ୍ର ‘ବିଜୁ ବାବୁ’ ସାରା ଓଡିଶାରେ
Read more

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଧୁମ୍ ମଚାଉଛି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ର ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ଼ ଭାଙ୍ଗିଲା ‘କେଶରୀ’ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ହିଁ ୨୦୧୯ର ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ଼ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି ଖିଲାଡ଼ୀ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ  କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ ’।
Read more

ଆସନ୍ତା କାଲି ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ବିବାଦୀୟ ଫିଲ୍ମ ‘ମେରେ ପ୍ୟାରେ ପ୍ରାଇମ୍‌ ମିନିଷ୍ଟର’

କାଲି ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ବିବାଦୀୟ ଫିଲ୍ମ  ‘ମେରେ ପ୍ୟାରେ ପ୍ରାଇମ୍‌ ମିନିଷ୍ଟର’ ବହୁ ବାଦ ପ୍ରଦିବାଦ ପରେ ରିଲିଜ ହବ ଏହି ଫିଲ୍ମ। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଓମ ପ୍ରକାଶ  ମେହେରା ଏଭଳି
Read more

ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ “ଚିରକୁଟ” ଦ ଷ୍ଟୋରି ଅଫ ଏ ଦେଶୀ ଲଭର ର ଅଡିଓ ରିଲିଜ

ଅକ୍ଷୟ  ପରିଜା ପ୍ରଡକ୍ସନ ଓ ପ୍ରକାଶ ଫିଲ୍ମ୍ସ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ହେବାକୁଯାଉଛି “ଚିରକୁଟ” ଏ ଷ୍ଟୋରି ଅଫ ଏ ଦେଶୀ ଲଭର। ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଗୋଟେ ସ୍କୁଲ ପିଲାର ଚିରକୁଟ ବ୍ୟବହାର, ସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷାର
Read more

ଅମିତାଭଙ୍କ ‘ବଦ୍‌ଲା’ର ଶୁଭମୁକ୍ତି ଆଜି: ‘ସବୁ ଥର କ୍ଷମା କରିଦେବା ଠିକ୍‌ ହୋଇ ନଥାଏ’

ବଲିଉଡର ବାଦଶାହ ଅମିତାଭ ବଚନଙ୍କ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ “ବଦଲା”ର ଆଜି ଶୁଭମୁକ୍ତି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖାଦେବେ ବଲିଉଡର ବାଦଶାହ ଅମିତାଭ  ବଚନ ଓ ତାପସୀ ପନୁ। ଜଣେ ନିରୀହ
Read more

ଫିଲ୍ମ ‘ଦଙ୍ଗଲ୍‌’ ଚୀନ୍‌ରେ ନେଲା ଶୀର୍ଷସ୍ଥାନ

ଅମିର୍‌ ଖାଁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦଙ୍ଗଲ୍‌’ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଇତିହାସର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଫିଲ୍ମ ଭାବେ ରେକର୍ଡ କରି ସାରିଛି । ଫିଲ୍ମଟି ଭାରତରେ ଯେତିକି ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା, ଚୀନ୍‌ରେ ତା’ଠୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ଆୟ
Read more

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରତିକାନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନଟଖଟ ରୋମେଓ ଶୁଭ ମହୁରତ

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନଟଖଟ ରୋମେଓ ଶୁଭ ମହୁରତ ଏଇ ନିକଟରେ ଶେଷ ହେଇଛି । ବାବା ଝାଡେଶ୍ଵର ମୁଭିଜ ବ୍ୟାନରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ସିନେମାଟିର କାହାଣୀ,ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାଇତ୍ଵରେ ଅଛନ୍ତି ରତିକାନ୍ତ ସାହୁ
Read more

ଆଜି ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ଛବି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି – ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ ଓ ଟିକେ ଅନାଡି ପୁରା ଖିଲାଡ଼ି

ଆଜି ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ଛବି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି । ଗୋଟିଏ ହେଲା “ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ” ଓ ଅନ୍ୟଟି “ଟିକେ ଅନାଡି ପୁରା ଖିଲାଡ଼ି” । “ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ” ରେ ଦୁଇଜଣ ନବାଗତଙ୍କ
Read more