SPORTS

Latest World’s Spots news speed update on enewsodia which is leading digital news in odisha

ଧାୱନଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତା “ତମକୁ ପିଚ ମିସ କରିବ”

ଆହତ ଅପନର ଶିଖର ଧୱନ  ବିଶ୍ବକପରୁ ଓହରିଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳିମାନେ ସମବେତନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି  ଏଥିରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି। ଧାୱନଙ୍କୁ ସମବେତନା ଜଣାଇ ମୋଦି ଟୁଇଟ
Read more

ଡୋପ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ବିଫଳ ଓଡ଼ିଆ ୱେଟଲିଫ୍ଟର କେ. ରବିକୁମାର ନିଲମ୍ବିତ

ଡୋପ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ୱେଟ ଲିଫ୍ଟର କେ. ରବିକୁମାର। ନ୍ୟାସନାଲ ଆଣ୍ଟି ଡୋପିଂ ଏଜେନ୍ସି NADA ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିବା ଡୋପ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ରବିକୁମାରଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ୍ ୧୯ ଜଣ ଆଥଲେଟ୍  ବିଫଳ
Read more

ବିଶ୍ବକପ୍ କ୍ରିକେଟରେ ଶିଖର ଧୱନଙ୍କ ବିକଳ୍ପ ହେବେ ରିଷଭ ପନ୍ତ

ଆହତ ଶିଖର ଧୱନଙ୍କ ବିକଳ୍ପ ଭାବେ ଯୁବ ଖେଳାଳି ରିଷଭ ପନ୍ତ  ଇଂଲଣ୍ଡ ଯିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏମିତିକି ସେ ଆଜି ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସୀ ଆଇଏଏନ୍‌ସ୍‌ର ସୂଚନା
Read more

ଏଫଆଇଏଚ୍‌ ସିରିଜ୍‌ ହକି ସେମିଫାଇନାଲରେ ଭାରତ

କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଚାଲିଥିବା ଏଫଆଇଏଚ୍ ପୁରୁଷ ସିରିଜ୍ ଫାଇନାଲ୍ସରେ ଆୟୋଜକ ଭାରତ କ୍ରମାଗତ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଆଜି ଭାରତ ତା’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ପୋଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୧ ଗୋଲରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ମ୍ୟାଚଟି
Read more

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩୬ ରନ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କଲା ଭାରତ

ବିରାଟ ବାହିନୀର କଙ୍ଗାରୁ ଶିକାର ଆଇସିସି ୱାର୍ଲଡ କପର ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ କୁ ଭାରତ ଅକ୍ଲେଶରେ ଜିତିଯାଇଛି। ବିଶ୍ବକପ୍‌ରେ କ୍ରମାଗତ ୨ୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତ ଉଭୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ବୋଲିଂରେ ଚମତ୍କାର
Read more

ବିଶ୍ବକପ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିଲେ ମହମ୍ମଦ ସେହ୍‌ଜାଦ୍‌

ଏଥର ବିଶ୍ଵକପରୁ ବାଦ ପଡିଲେ  ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଓପନର୍‌ ମହମ୍ମଦ ସେହ୍‌ଜାଦ୍‌ । ସେହ୍‌ଜାଦ୍‌ ବିଶ୍ବକପ୍‌​ ପ‌ୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ବାଦ
Read more

ମାହିଙ୍କ ଗ୍ଲୋଭ୍‌ସରୁ ହଟାଯିବ ବଳିଦାନ ବ୍ୟାଜ

 ବିଶ୍ଵ କପରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାପଟେନ ତଥା ୱିକେଟ୍‌ କିପର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ଗ୍ଲୋଭ୍‌ସରେ ଭାରତୀୟ ସେନାର ‘ବଳିଦାନ ବ୍ୟାଜ୍‌’  ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହାକୁ
Read more

ପାକିସ୍ତାନ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ଆଜି

ଆଜି ବିଶ୍ୱକପ କ୍ରିକେଟର ୧୧ତମ ମ୍ୟାଚ୍ । ପାକିସ୍ତାନ ସହ ମୁକାବିଲା କରିବ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା। ଅପରାହ୍ନ ୩ଟା ବେଳେ ବ୍ରିଷ୍ଟଲ୍ କାଉଣ୍ଟି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏହି ଦମଦାର ମ୍ୟାଚ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ
Read more

୧୦-୦ ବିଜୟରୁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କଲା ଭରତ

କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମସ୍ଥିତ ହକି କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସରେ ଆୟୋଜିତ ପୁରୁଷ ଏଫ୍‌ଆଇଏଚ୍‌ ସରିଜ୍‌ ଫାଇନାଲ୍ସ‌େର ଭାରତ ବଡ଼ ବିଜୟରୁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଗ୍ରୁପ୍‌-ବିରେ ଆୟୋଜକ ଭାରତ ୧୦-୦ ଗୋଲ୍‌  ବ୍ୟବଧାନରେ ୨୨ତମ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ରୁଷିଆକୁ
Read more

ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ଏଫଆଇଏଚ ପୁରୁଷ ହକି ସିରିଜ୍ ଫାଇନାଲ୍ସ

ପୁଣି ହକି ପ୍ରେମୀଙ୍କ କୋଳାହଳରେ ପୁରି ଉଠିବ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ। ଆଜି ସକଳ ୮.୪୫ ମିନିଟରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ଏଫଆଇଏଚ ପୁରୁଷ ହକି ସିରିଜ୍  ଫାଇନାଲ୍ସ। ଏହି ସିରିଜ ଆୟୋଜକ  ଭାରତ ସମେତ ୮ଟି
Read more