Spread the loveଓଡିଆ ନାୟିକା ଅନିଶା ଶର୍ମା, ଘରେ ଘରେ ଖୁବ ପରିଚିତ । ସେ ଛୋଟ ପରଦାର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା । ଆଗରୁ ବହୁ ଧାରାବାହିକ, ଓଡିଆ ଆଲବମ ଆଦିରେ... ଦିନେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥିବା ଏହି ନାୟିକା ଏବେ ବଡ ପରଦାରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ
Spread the love

ଓଡିଆ ନାୟିକା ଅନିଶା ଶର୍ମା, ଘରେ ଘରେ ଖୁବ ପରିଚିତ । ସେ ଛୋଟ ପରଦାର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା । ଆଗରୁ ବହୁ ଧାରାବାହିକ, ଓଡିଆ ଆଲବମ ଆଦିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ବି ତାଙ୍କୁ ମେଗା ଧାରାବାହିକ ‘ସ୍ୱାଭିମାନ’  ଦେଇଥିଲା ଭିର୍ଣ୍ଣ ଏକ ପରିଚୟ ଓ ତାଙ୍କୁ ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲା ।

୨୦୧୫ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ହିମାଂଶୁ ପରିଜାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଲଭ ୟୁ ହମେଶା’ ରେ ଓଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅରିନ୍ଦମ୍‌ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଅନିଶା । ଏଥିରେ ଅନିଶା ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଭୂମିକା ନିଭାଇ ଥିଲେ । ଅନିଶାଙ୍କ ସହ ଝିଲିକ୍‌ ଥିଲେ ଅନ୍ୟତମ ନାୟିକା ।

ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଅନିଶା ବଡ଼ ପରଦାକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ରମେଶ ରାଉତଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ “କାବୁଲା ବାରବୁଲା” ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ସେ । ଏଥିରେ ଅନୁଭବ ଓ ଏଲିନା ଥିଲେ ମୁଖ୍ୟ ନାୟକ ଓ ନାୟିକା ରୂପରେ ।

ସଂପ୍ରତି ତାପସ ସରଘରିଆଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ “ଓନ୍‌ଲି ପ୍ୟାର୍‌” ସିନେମାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ନାୟିକା ଜଣଙ୍କ । ଏଥିରେ ପୁରୁଣା ଯୋଡି ବାବୁସାନ ଓ ସୁପ୍ରିୟା ନଜର ଆସିବେ ।

ସ୍ୱାଭିମାନ ଓ ଆଇନା ଧାରାବାହିକର ସହ କଳାକାର ଶୁଭାଶିଷ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଗତବର୍ଷ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଇଥିଲେ ଅନିଶା । ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ।

ଦିନେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥିବା ଏହି ନାୟିକା ଏବେ ବଡ ପରଦାରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ

ପଢନ୍ତୁ, ବିଶ୍ୱ ବ୍ରିନସ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଯୋଡିହେଲା ଓଡ଼ିଶାର କିଟ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *