Entertainment

ଫାଇନାଲ ହୋଇଛି ଦୀପିକା-ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହ ଡ଼େଟ୍! ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠି କରିବେ ବିବାହ

Krishna Kumar Manoj
ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ପରଦା ବାହାରେ ରୋମାନ୍ସ୍‌ କରୁଥିବା ବଲିଉଡ୍‌ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଲଭ୍‌ ବାର୍ଡ୍‌ସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଓ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ଶେଷରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ। ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର୍ସ ଟ୍ୱିଟର୍‌
Entertainment

ବିବାଦରେ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟକ ଅଭିଜିତ ଭଟାଚାର୍ୟ୍ୟ

Krishna Kumar Manoj
ମହିଳା ଲଗାଇଲେ ଫୋନରେ ଅଭଦ୍ରାମୀ କରିବାର ଆରୋପ ଗାୟକ ଅଭିଜିତ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ପୁଣିଥରେ ବିବାଦରେ । ତାଙ୍କ ଉପରେ ଜଣେ ମହିଳା ଆରୋପ ଲଗାଇ କେସ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଜିତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜଣେ ମହିଳା
Entertainment

ଓଡ଼ିଶାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେଲା ‘ଚଲୋ ଜିତେ ହେଁ’ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ରିନିଂ

Krishna Kumar Manoj
ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ବାଲ୍ୟ ଜୀବନକୁ ନେଇ ପ୍ରମାଣିତ ଚଳଚିତ୍ର ଆଜି ସ୍କ୍ରିନିଂ ହେଲା ‘ଚଲୋ ଜିତେ ହେଁ’।   ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାଲ୍ୟକାଳ ଉପରେ ଆଧାରିତ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମର ନାଁ ହେଉଛି ‘ଚଲୋ ଜିତେ
Entertainment

ଏଥର ପୁଣି ପୂଜା ବଜାରରେ ବାବୁସାନଙ୍କ ସହ କମାଲ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

Krishna Kumar Manoj
ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‍ ଆଗାମୀ ପୂଜା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପୂଜା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ୟାନର ଭେଟି ଦେଉଛି ‘ଶ୍ରୀମାନ ସୁରଦାସ।’ ଯାହାର ନିର୍ଦେଶନାରେ ଅଛନ୍ତି ଅଶୋକ ପତି। ଯିଏ ତରଙ୍ଗ ପାଇଁ
Entertainment

ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମବାର୍ଷିକୀ:ଏହି ଖାସ ଅବସରରେ ଜାହ୍ନବୀ ସେୟାର କଲେ ଫ୍ୟାମିଲି ଫଟୋ

Krishna Kumar Manoj
ବଲିଉଡ ‘ଚାନ୍ଦନୀ’ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ(୧୩ ଅଗଷ୍ଟ)କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସମେତ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଖାସ ଅବସରରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ବଡ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ
Entertainment

ଭାରତୀୟ ସୈନିକଙ୍କୁ ବୋକା କହି ପୁଣି ବିବାଦରେ ଫସିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର

Krishna Kumar Manoj
ପୁଣି ବିବାଦରେ ଫସିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର। ଆଗରୁ ପଦ୍ମାବତ୍‌ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଲିଲା ଭନସାଲିଙ୍କୁ ଖୋଲା ଚିଠି ଏବଂ ବୀର ଦି ୱେଡିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ। ଏବେ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର
Entertainment

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ

Krishna Kumar Manoj
ବଲିଓଡରେ ଏପରି ଅନେକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ। ଆପଣ ହୁଏ ତ ଜାଣିନଥିବେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ?ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଗଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଭାଇଜାନ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More