Category : ACTRESSESS

Ollywood Actresses Biography, Filmography, Hot Photos. Oriya Film Actress Wallpapers, Top 10 Odia Movie Heroines. Famous Odia Acress in Ollywood Movie Industries, She has won the National Film Award for Best Actress twice.

ଭିନ୍ନ ଏକ ଭୂମିକାରେ ନଜରକୁ ଆସିବେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ

ENO Beuro
ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟା ବାଲନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ପ୍ରଶଂସକ ।ଭାରତର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ସିନେମା ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ମିତ ହେବ ବୋଲି

ପୁଣିଥରେ ମା’ ହେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ

ENO Beuro
ବଲୀଉଡ ର ଶ୍ରେଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ପୁଣିଥରେ ମା’ ହେବେ । ଏହା ଶୁଣିଲା ପରେ ଆପଣ ଆଶର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ନା । କିନ୍ତୁ ସେ ରିଅଲ ଲାଇଫରେ ମା’ହେବାକୁ ଯାଉ

ରାଜ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣାକୁ ନେଇ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଶ୍ୱେତା ରାୟ ଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ, ଲୋଡିଲେ ସହାୟତା

ENO Beuro
ଗତକାଲି ୨୮ ତମ ରାଜ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । ଚଳିତ ଥର ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଶ୍ୱେତା ରାୟ “ଦେଲେ ଧରା କଥା ସରେ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ

ନାୟିକା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ୍‌, ଏକା ସହ ଦୁଇଟି ବଡ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥାରେ କରିବେ କାମ

ENO Beuro
ତରଙ୍ଗ ଓ ସାର୍ଥକ, ଓଲିଉଡ଼୍‍ର ଦୁଇଟି ବଡ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା । ୨୦୦୯ରେ ସାର୍ଥକ ବ୍ୟାନରର ପ୍ରଥମ ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ହେଲା ‘ଆକାଶେ କି ରଙ୍ଗ ଲାଗିଲା’ । ଏହା ପରେ ଲଗାତାର ବହୁ

ଦିନେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥିବା ଏହି ନାୟିକା ଏବେ ବଡ ପରଦାରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ

ENO Beuro
ଓଡିଆ ନାୟିକା ଅନିଶା ଶର୍ମା, ଘରେ ଘରେ ଖୁବ ପରିଚିତ । ସେ ଛୋଟ ପରଦାର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା । ଆଗରୁ ବହୁ ଧାରାବାହିକ, ଓଡିଆ ଆଲବମ ଆଦିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ବି

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ଆଇଟମ ଗୀତ ରେ ଭିର୍ଣ୍ଣ ପରିଚୟ ମିଳେ – ବିଦୂସ୍ମିତା ମନ୍ତ୍ରୀ

ENO Beuro
ଓଡିଆ ସିନେମାର ଆଇଟମ ଗୀତ “ସେକ୍ସି ବିଲ୍ଲି” ରେ ନୃତ୍ୟର ଚମତ୍କାରିତା ଦେଖାଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ଖୁବ ପରିଚିତ ଚେହେରା ହେଇଯାଇଥିଲେ ବିଦୂସ୍ମିତା ମନ୍ତ୍ରୀ । ତାଙ୍କୁ ଇତିମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍‌ କେତୋଟି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ

ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ କେବେ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା ଜଣକ ?

ENO Beuro
ଉଭୟ ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ଼ ପରଦାରେ ସେ ବେଶ ପରିଚିତ । ଏହି ନାୟିକାଜଣକ ରିଆଲିଟି ସୋ’ “ବିଗ ବ୍ରେକ”ରେ ନିଜର ଦମଦାର୍‌ ଅଭିନୟ ପ୍ରତିଭାର ପାରାକାଷ୍ଠା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଛୋଟ ପରଦାରେ ପ୍ରବେଶ

ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନାୟିକା ଦେବଯାନୀ ଏବେ ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ, ଯାଣନ୍ତୁ ଘଟଣାଟି କ’ଣ

ENO Beuro
ସେ ଓଡିଆ ଆଲବମ ହେଉ କିମ୍ବା ସିନେମା ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି ନାୟିକା ଦେବଯାନୀ । ଅଭିନୟ, ନୃତ୍ୟ ସେ ସବୁଥିରେ ନିପୁଣ । ଏବେ ବହୁତ ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ

ମିସ୍ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ୨୦୧୭ – ଓଡିଆ ଝିଅ ସୋନିକା ରାୟ ମନୋନୀତ

ENO Beuro
ଓଡିଆ ଝିଅ ସୋନିକା ରାୟ, ଫେମିନା ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯୋଗୀ, ଏବେ ନିଜ ସଫଳତା ବହିରେ ଆଉ ଏକ ଫର୍ଦ ଯୋଡିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଫିଲିପାଇନ୍ସରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ଓଲିଉଡ୍‌ର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ କେବେ ମିଳିବ ଏହି ନାୟକଙ୍କ ସାଥ୍‌

ENO Beuro
ଓଲିଉଡ୍‌ର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରୁ ଆଜିଯାଏ ସିନେମା ଦୁନିଆ ସହିତ ଖୁବ ଜଡିତ ଏବୋଂ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କର ଖୁବ ପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ । ସେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ସୁପରହିଟ ସିନେମା

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More