Spread the loveପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଓଲିଉଡ୍‍ର ଲୋକପ୍ରିୟ ୩ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କମେଡ଼ି ଆଣୂଛି ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମା “କାବୁଲା ବାରବୁଲା” । ଆଜ୍ଞା ହଁ, କଥାଟି ଏକଦମ ସତ... ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଓଲିଉଡ୍‍ର ଲୋକପ୍ରିୟ ୩ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ, ଏକାଠି କରୁଚି ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମା “କାବୁଲା ବାରବୁଲା”
Spread the love

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଓଲିଉଡ୍‍ର ଲୋକପ୍ରିୟ ୩ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କମେଡ଼ି ଆଣୂଛି ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମା “କାବୁଲା ବାରବୁଲା” । ଆଜ୍ଞା ହଁ, କଥାଟି ଏକଦମ ସତ । ହରିହର ମହାପାତ୍ର, ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ ଓ ପ୍ରଜ୍ଞା ଖଟୁଆ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସଂପ୍ରତି ସୁଟିଂ ଚାଲୁଥିବା ନୂଆ ସିନେମା ‘କାବୁଲା ବାରବୁଲା -ସର୍ଚ୍ଚିଂ ଫର୍‌ ଲୈଲା’ରେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ହରି, ପପୁ ଓ ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କମେଡ଼ି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ। ରମେଶ ରାଉତଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ବସନ୍ତ ରାଜ୍‌ ସାମଲ ଏହାର ସଂଳାପ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ଏକୁ ଆରେକ ବଳି । ଏ ତିନିଜଣ ହାସ୍ୟାଭିନେତା ସମବୟସ୍କ ନୁହନ୍ତି,ମାତ୍ର ସେମାନେ ଗତ କିଛିବର୍ଷ ହେବ ଓଲିଉଡ଼୍‍ରେ ରାଜ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ଆଉ ସବୁଠୁ ବଡ଼ କଥା ହେଲା ଯେ,ଏଯାବତ୍‌ ଏହି ତିନି ନାମୀ କଳାକାରଙ୍କୁ କେହି ପ୍ରଯୋଜକ/ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏକାଠି ବଡ଼ପରଦାରେ ଆଣିବାର ଉଦ୍ୟମ କରି ନ ଥିଲେ। ହେଲେ ଏବେ ଜଣେ ନୂଆ ପ୍ରଯୋଜକ ଏହି କାମ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ହରି ରାଜୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ସତମିଛ’ଜରିଆରେ ଓଲିଉଡ୍‍ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିବା ବେଳେ,ପପୁ ସଞ୍ଜୟ ନାୟକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଦେ ମା ଶକ୍ତି ଦେ’ରୁ କ୍ୟାରିଅର୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷରେ  ପ୍ରଜ୍ଞା ଏ ଦୁଇ ନାମୀ ହାସ୍ୟାଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଆଗରୁ କେତୋଟି ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ହରିଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି ପୁଣି ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ଙ୍କ ସହ ବି ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେଆର୍‌ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଛବି ଟି ରେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ଏଲିନା ଲୀଡ ରୋଲ ରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ଏହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦୁର୍ଗ ପୂଜା ରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହଉଛି।  ଦର୍ଶକେ ଏଥର ପୂଜା ବଜାର ରେ ହସି ହସି ବେଦମ ହେବେ ଓ ସିନେମା କାହାଣୀ ର ମଜା ମଧ୍ୟ ନେବେ। ଏଥରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷର ମଜା ତ ଟିକେ ଭିରଣା ହେବ।

ଆଉ ଗୋଟେ ଦମଦାର ଯୋଡି ଅରଚିତା ଓ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କ ଏକ ନୂଆ ସିନେମା ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ଆସିବ ବୋଲି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହଉଛି।

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଓଲିଉଡ୍‍ର ଲୋକପ୍ରିୟ ୩ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କମେଡ଼ି

Your email address will not be published. Required fields are marked *