• Home
  • CELEBS
  • ACTRESSESS
  • ମିସ୍ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ୨୦୧୭ – ଓଡିଆ ଝିଅ ସୋନିକା ରାୟ ମନୋନୀତ
ACTRESSESS

ମିସ୍ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ୨୦୧୭ – ଓଡିଆ ଝିଅ ସୋନିକା ରାୟ ମନୋନୀତ

ଓଡିଆ ଝିଅ ସୋନିକା ରାୟ, ଫେମିନା ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯୋଗୀ, ଏବେ ନିଜ ସଫଳତା ବହିରେ ଆଉ ଏକ ଫର୍ଦ ଯୋଡିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଫିଲିପାଇନ୍ସରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମିସ୍ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ୨୦୧୭ ପାଇଁ ଏକମାତ୍ର ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଭାବେ ମନୋନୀତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ନଭେମ୍ବର ୧୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଇ ନଭେମ୍ବର ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଅକ୍ଟୋବର ୨୦ ରେ ସେ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ହେଇଥିଲେ । ସୋନିକା ନିଜର ଖୁସିକୁ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି  ଏବୋଂ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଅବସର ଦେଇଥିବାରୁ ମିସ୍ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ସଂସ୍ଥାକୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭ୍ରମଣ ପୂର୍ବରୁ ସୋନିକା ରାଜଭବନ ଯାଇ ରାଜ୍ୟପାଳ ଏସସି ଜମିରଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି। “ ମୋର ଯେ ମୁଁ ଓଡିଶାର ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିପାରିଲି । ମୁଁ ଓଡିଶାରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଖୁସି ଓ ଗର୍ବିତ । ଏହିଭଳି ଏକ ଶୋରେ ଅନ୍ୟ ୬୦ ଟି ଦେଶର ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ମୁଁ ଗର୍ବିତ ବୋଲି ସୋନିକା ନିଜ ଫେସବୁକ ରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ମିସ୍ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ୨୦୧୭ - ଓଡିଆ ଝିଅ ସୋନିକା ରାୟ ମନୋନୀତ  ମିସ୍ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ୨୦୧୭ – ଓଡିଆ ଝିଅ ସୋନିକା ରାୟ ମନୋନୀତ

ପଢନ୍ତୁ, ଓଲିଉଡ୍‌ର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ କେବେ ମିଳିବ ଏହି ନାୟକଙ୍କ ସାଥ୍‌

Related posts

Ollywood Actress Jhilik Bhattacharjee Biography

Jitendra

ଓଲିଉଡ୍‌ର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ କେବେ ମିଳିବ ଏହି ନାୟକଙ୍କ ସାଥ୍‌

Krishna Kumar Manoj

ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନାୟିକା ଦେବଯାନୀ ଏବେ ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ, ଯାଣନ୍ତୁ ଘଟଣାଟି କ’ଣ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More