Movie News

ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା”

ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସୁପରହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର   ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା ଗତ ନଭେମ୍ବର ୧୭ ରେ ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଛି । ଆବୁଧାବିର ଇଣ୍ଡିଆନ ଏମ୍ବାସୀ ଅଡିଟୋରିୟମରେ ପ୍ରଦଶିତ ହେଇଥିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ।

ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଏହି ନିଆରା ପ୍ରୟାସ ସେଠାକାର ପ୍ରବାସୀ ଓଡିଆମାନଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଭରିଦେଇଥିଲା । ଖୁବ ଉପୋଭୋଗ କରିଥିଲେ ସେଠାରେ ଦର୍ଶକ । ସେଠାକାର ଲୋକମାନଙ୍କ ମନରୁ ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତକୁ ନେଇ ଯେଉଁ ଭାବନା ଥିଲା ତାହା ଦୂର ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେମାନେ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତ ସେତେଟା ଉନ୍ନତ ନୁହେଁ, ଏଠାର କଳାକାର, ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆଦି ସବୁ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଭାବନା ବଦଳି ଯାଇଛି ।

୨୦୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ୧୪ରେ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା” ସିନେମା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା, ସବ୍ୟସାଚୀ, ପପୁ ପମ ପମ, ଲିପ୍ସା, ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ଜୀବନ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ସହ ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ଗୁଡ୍ଡୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦେଇ ଷୋ ମଜାକୁ ଦୁଇଗୁଣିତ କରିଥିଲେ ।

ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା  ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା”ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା.  ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା”ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା  ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା” ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା  ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା”

ପଢନ୍ତୁ, କୋହଲି ବଡ଼ ସ୍ତରର ଖେଳାଳି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅସମ୍ଭବ ନୁହେଁ – ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ

Related posts

ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦୁଷ୍ଟ ପିଲା

ENO Beuro

Mo Dil kahe Ilu Ilu Odia Movie Reviews, Premiere

Jitendra

Mu Khanti Odia Jhia – Odia Cinema Mahurat

Jitendra

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More