Spread the loveବଦମାସ ଟୋକା ବିଷୟରେ: ଏସ କେ ଏନ୍ଟରଟେନମେନ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଚଳଚିତ୍ର “ବଦମାସ ଟୋକା” ର ନିକଟରେ ଶୁଟିଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେଇ ପୋଷ୍ଟ-ପ୍ରଡକସନ କାମ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲୁରହିଛି ।  ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ... ଏସ କେ ଏନ୍ଟରଟେନମେନ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଚଳଚିତ୍ର “ବଦମାସ ଟୋକା” ର ଶୁଟିଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେଇଛି
Spread the love

ବଦମାସ ଟୋକା ବିଷୟରେ:

ଏସ କେ ଏନ୍ଟରଟେନମେନ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଚଳଚିତ୍ର “ବଦମାସ ଟୋକା” ର ନିକଟରେ ଶୁଟିଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେଇ ପୋଷ୍ଟ-ପ୍ରଡକସନ କାମ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲୁରହିଛି ।  ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ, ପରିବାର, ଏକଶନ, ଡ୍ରାମା ଓ କମେଡୀ କୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଏକ ଭଲ ଚଳଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି । ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ଏହା ବଡ ପରଦାକୁ ଆସିବା ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ତରଫରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଫିଲ୍ମ – ବଦମାସ ଟୋକା

ବ୍ୟାନର – ଏସ କେ ଏନ୍ଟରଟେନମେନ୍ଟ

ପ୍ରଯୋଜକ – ସୌଭାଗ୍ୟ କୁମାର ପରିଡା

ନିର୍ଦେଶନା – ପ୍ରଶାନ୍ତ ପଲ

କାହାଣୀ – ଲିଙ୍ଗରାଜ ପତି

ସଂଳାପ – ଡଃ ରଜନୀ ରଞ୍ଜନ

ସଂଗୀତ – ପି କୁମାର

ଗୀତିକାର  – ଅରୁଣ ମନ୍ତ୍ରୀ, ପଙ୍କଜ ଜଲ, ଶଶାମଲ ମାନସ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ – କୁମାର ବାପି, ବିନୋଦ ରାଥୋଡ, ପଙ୍କଜ ଜାଲ, ପିଣ୍ଟୁ, କୁଲଦୀପ, ଟିନା, ଲିସା

ଅଭିନୟରେ – ଉଦୟନ, ଶିବା, ମାଳୋବିକା, ମିହିର ଦାସ, ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ମୀନକେତନ, ଅଶ୍ରୁମୋଚନ, ଅସିତ ପତି, ହାଡୁ, ଗୁଡ୍ଡୁ, ସୁମନ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ

କାହାଣୀ :

ଗୁଣ୍ଡାଗିରି ତାର ଏକ ଅଭ୍ୟାସରେ ପରିଣତ ହେଇଯାଇଛି । ହେଲେ ସେ କେବେ କାହା ଉପରକୁ ଅନ୍ୟାୟରେ ହାତ ଉଠାଏ ନାହିଁ । ଏଭଳି ଜୀବନ ଭିତରେ ଜଣେ ଝିଅ ତା ଜୀବନକୁ ଆସୁଛି । ସମୟ କ୍ରମେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ସେ ଭଲ ପିଲା ହେଇଯାଇଛି । ହେଲେ ଭାଗ୍ୟ ତା ସହ ଖେଳ ଖେଳିଛି ।

ହଠାତ ଝିଅଟି ତା ଜୀବନରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛି । ଆଉ ତା ପରେ ସେ କଣ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ଫେରି ପାଉଛି । ପ୍ରେମିକା କୁ ହରାଇବା ପରେ ସେ କଣ ପୁଣି ଥରେ ଗୁଣ୍ଡାଗିରି ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ଏସବୁ ଉତ୍ତର ରହିଛି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ବଦମାସ ଟୋକାରେ ।

ଏସ କେ ଏନ୍ଟରଟେନମେନ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଚଳଚିତ୍ର "ବଦମାସ ଟୋକା" ର ଶୁଟିଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେଇଛି

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Blowjob
Creampie
Orgy
Anal
Anal
Orgy
Anal
Threesome
Creampie
Orgy
Anal