News

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଆଉ ରହିବନି ଅସୁବିଧା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହେବ ସମାଧାନ

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଆଉ ରହିବନି ଅସୁବିଧା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହେବ ସମାଧାନ

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଚୋରୀ, ପକେଟମାର, ଅସଦାଚରଣ,ହତ୍ୟା, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଭଳି ବହୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଯାତ୍ରୀ । ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ସବୁକୁ ଦୂର କରିବା ସହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ନୂଆ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି ।

ନୂଆ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନୁସାରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ତାହାର ସୂଚନା ଆପଣ ବଗିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଟିଟିଇଙ୍କୁ ଦେଇପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଟିଟିଇ ରେଳୱେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମକୁ ସମ୍ପର୍କ କରିବେ ଏବୋଂ ଆଗାମୀ ଷ୍ଟେସନ ପହଞ୍ଚିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।

ଏଥିପାଇଁ ଟିଟିଇଙ୍କୁ ଏକ ସିୟୁଜି ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ । ଏନେଇ ରେଳୱେ ବୋର୍ଡ଼ ସବୁ ରେଳ ଜୋନକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଷ୍ଟେସନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଖାଦ୍ୟପେକ୍ଷ, ସୁରକ୍ଷା, ସଫାସୁତରା ସମ୍ମନ୍ଧିତ ଯଦି କିଛି ଅଭିଯୋଗ ଥାଏ, ତେବେ ଏନେଇ ରେଳୱେ ପ୍ରଶାସନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଏସଏମଏସ୍ ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ସୀମା ଭିତରେ ହିଁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି ରେଳବାଇ ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ, ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ବାଲିଦ୍ୱୀପରେ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ଉଦ୍‌ଗୀରଣ, ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କଲା ପ୍ରଶାସନ

Related posts

‘ସେଲଫି ବେବୋ’ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଆଲବମ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମରନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ENO Beuro

ମୁମ୍ବାଇରେ ଖୋଲିବ ଡ୍ୟାନ୍ସ୍‌ବାର୍‌,ସିସିଟିଭି ଓ ଟଙ୍କାବୃଷ୍ଟି ନିଷେଧ

ENO Beuro

ନିଜସ୍ଵ ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାକୁ କ୍ୟାବିନେଟ ମୋହର:ଅତିରିକ୍ତ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କିକିଆ ଚାଉଳ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment