• Home
  • News
  • ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଆଉ ରହିବନି ଅସୁବିଧା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହେବ ସମାଧାନ
News

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଆଉ ରହିବନି ଅସୁବିଧା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହେବ ସମାଧାନ

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଚୋରୀ, ପକେଟମାର, ଅସଦାଚରଣ,ହତ୍ୟା, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଭଳି ବହୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଯାତ୍ରୀ । ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ସବୁକୁ ଦୂର କରିବା ସହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ନୂଆ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି ।

ନୂଆ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନୁସାରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ତାହାର ସୂଚନା ଆପଣ ବଗିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଟିଟିଇଙ୍କୁ ଦେଇପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଟିଟିଇ ରେଳୱେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମକୁ ସମ୍ପର୍କ କରିବେ ଏବୋଂ ଆଗାମୀ ଷ୍ଟେସନ ପହଞ୍ଚିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।

ଏଥିପାଇଁ ଟିଟିଇଙ୍କୁ ଏକ ସିୟୁଜି ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ । ଏନେଇ ରେଳୱେ ବୋର୍ଡ଼ ସବୁ ରେଳ ଜୋନକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଷ୍ଟେସନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଖାଦ୍ୟପେକ୍ଷ, ସୁରକ୍ଷା, ସଫାସୁତରା ସମ୍ମନ୍ଧିତ ଯଦି କିଛି ଅଭିଯୋଗ ଥାଏ, ତେବେ ଏନେଇ ରେଳୱେ ପ୍ରଶାସନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଏସଏମଏସ୍ ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ସୀମା ଭିତରେ ହିଁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି ରେଳବାଇ ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ, ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ବାଲିଦ୍ୱୀପରେ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ଉଦ୍‌ଗୀରଣ, ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କଲା ପ୍ରଶାସନ

Related posts

ରେଳ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରତ, କୋରିଆ ସହଯୋଗ ବୁଝାମଣା ନେଇ ଅବଗତ ହେଲେ କ୍ୟାବିନେଟ

Krishna Kumar Manoj

କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘଡଘଡି ସହ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ରାଜ୍ୟର ୧୫ଟି ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା !

Krishna Kumar Manoj

ଦାଭୋସରେ ବିଶ୍ୱ ଆର୍ଥିକ ମଂଚ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଇଏଫ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଅଭିଭାଷଣ ରଖିବେ :ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More