News

ଗଛ ପାଇଁ ବଞ୍ଚିଗଲା ଚାରି ମହଲାରୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିବା ୧୪ ମାସ ଶିଶୁର ଜୀବନ

atharb

ଅଥର୍ବ ବାର୍କାଡେ ନାମକ ଜଣେ ୧୪ ମାସର ଶିଶୁ ୪ ମହଲା ଉପରୁ ଖସିପଡି ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିବା ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁଟି ଝରକା ତଳକୁ ଖସିଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ତଳେ ଥିବା ଏକ ଗଛରେ ଲାଖି ଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାଟି ବି ଏସ୍ ଗୋବନ୍ଦ ନିକଟ ଗୋପୀ କିସନ୍ ବିଲ୍ଡିଙ୍ଗରେ ଗତକାଲି ପ୍ରାୟ ସକାଳ ୮ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ଶିଶୁଟିର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସମସ୍ତେ ବସବାସ କରନ୍ତି ।

atharbଅଥର୍ବ ଝରକାରୁ ସିଧା ଗଛ ଉପରେ ପଡ଼ି ସେ ନୂଆଁଣିଆ ଡାଳ ଦେଇ ଭୂଇଁ ଉପରକୁ ଖସି ଆସିଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ସେ ଗଛରେ ପଡ଼ିଥିବାରୁ ଯୋର୍‌ ଆଘାତ ଲାଗି ନ ଥିଲା।

ତଳୁ ଉଠାଇ ନେବା ପରେ ଅଥର୍ବ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ତୁରନ୍ତ ତାକୁ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଗଲା, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ପିଲାଙ୍କ ଲାଗି ଚିକିତ୍ସା ସୁବିଧା ନ ଥିବାରୁ ମୁଲୁନ୍ଦସ୍ଥିତ ଫର୍ଟିସ୍‌ ହସ୍‌ପିଟାଲ୍‌କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଇନ୍‌ଟେନ୍‌ସିଭ୍‌ କେୟାର୍‌ ୟୁନିଟ୍‌ରେ ଥିବା ଅଥର୍ବର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି। ତା’ ଓଠ ଓ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ଘୁଞ୍ଚିଲା ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲା ଶୁଣାଣୀ

Related posts

କୋଚିରେ ଖୋଲିଛି ଦେଶର ପ୍ରଥମ କିନ୍ନରଙ୍କ ସ୍କୁଲ,ଅଧାରୁ ପାଠ ଛାଡ଼ୁଥିବା କିନ୍ନରଙ୍କୁ ମିଳିବ ଶିକ୍ଷାର ସୁଯୋଗ!

ENO Beuro

ଚାରିଦିନିଆ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତରେ ନବୀନ :ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ENO Beuro

ଖଣ୍ଡଗିରି ଯାତ୍ରା ମହାକୁମ୍ଭରେ ହଇଚଇ: ଦର୍ଶକଙ୍କ କାନ କାମୁଡିଦେଲେ ଆଇଟମ ଗାର୍ଲ

ENO Beuro

Leave a Comment