ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମେନପୁରୀରେ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା: ୧୭ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ ଏବଂ ୧୨ ଗୁରୁତର ଆହତ

ମର୍ମନ୍ତୁଦ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା

ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେନପୁରୀ ଅଞ୍ଚର ସଡକ ଦୁର୍ଘଡଣାରେ ୧୭ ଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୧୨ରୁ ଅଧିକ ଆହାତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ନେଇ ଗୁରସହାୟଗଂଜ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ମୈନପୁରୀ ଦନ୍ନାହାରର କିରତପୁର ଚୌକି ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ବୁଧବାର ଭୋର ୫ ଟା ସମୟରେ କିତରପୁର ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଡିଭାଇଡରରେ ବସ ଟି ପିଟିହୋଇ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା। ତେବେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭରର ଆଖି ଲାଗି ଯାଇଥିବାବେଳେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ୟୁପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ। ଆହତଙ୍କ ଉପଯୁକ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ; ସାଂସଦ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେନପୁରୀ ଅଞ୍ଚର ସଡକ ଦୁର୍ଘଡଣାରେ ୧୭ ଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ - 4.4

87%

ଆହତଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। - 3.9

78%
4.1/5

Very Good!

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମେନପୁରୀରେ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା: ୧୭ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ ଏବଂ ୧୨ ଗୁରୁତର ଆହତ

ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେନପୁରୀ ଅଞ୍ଚର ସଡକ ଦୁର୍ଘଡଣାରେ ୧୭ ଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୧୨ରୁ ଅଧିକ ଆହାତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

No Votes Yet

You're not rated yet