Entertainment

ଇନିଊଜଓଡିଆ ୟୁଟ୍ୟୁବ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇତିହାସ, ୨୨ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬,୩୦୦୦ ଦର୍ଶକ

ଇନିଊଜଓଡିଆ ୟୁଟ୍ୟୁବ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇତିହାସ, ୨୨ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୩୦୦୦ ଦର୍ଶକ ଏହି “ବାୱାରା ମୁଁ ହେଲିରେ” ଗୀତର ଭିଡିଓ ଟିକୁ ଦେଖିସାରିଲେଣି । ନିଜ ଗୀତର ତାଳେ ତାଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଥିବା ସତ୍ୟଜିତ ଜେନା ବାୱାରା ଗୀତ ଟିରେ  କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଟି. ସୌରି ଏହାର ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ଓ ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ବଳ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଏହା ଲିଖିତ  ।

ସାଇ ସୁହାନା ଏନ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଆଗାମୀ ଓଡିଆ ସିନେମା “ପ୍ରେମ ନା ଆଉ କିଛି” ପାଇଁ ସତ୍ୟଜିତ ଏହି ଗୀତଟି ଗାଇଛନ୍ତି । ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତରେ ସତ୍ୟଜିତଙ୍କର ଗାଇଥିବା ଏହା ପ୍ରଥମ ଓଡିଆ ଗୀତ ।

ସତ୍ୟଜିତ ଙ୍କ ଛଡା ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ସିନେମା ରେ ନିଜର କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କର ମିଳିତ ପରିଶ୍ରମରେ ପ୍ରେମ ନା ଆଉ କିଛିର ଗୀତ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସମୁକ୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିବ ବୋଲି ଆଶା ।

ଇନିଊଜଓଡିଆ ୟୁଟ୍ୟୁବ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ, ୨୨ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୩୦୦୦ ଦର୍ଶକ  ଇନିଊଜଓଡିଆ ୟୁଟ୍ୟୁବ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇତିହାସ, ୨୨ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬,୩୦୦୦ ଦର୍ଶକ

Related posts

ଆଇପିଏଲର ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ପରଫର୍ମ କରିବେ ରଣବୀର ସିଂ

Krishna Kumar Manoj

ସାଇନାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ରେ ନଜର ଆସିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା

Krishna Kumar Manoj

୮ମ ରୁଚି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ: ବାବୁସାନ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଏଲିନା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More