ଝାରସୁଗୁଡାକୁ ମିଳିଲା ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦରର ମାନ୍ୟତା !

ଝାରସୁଗୁଡା ବିମାନ ବନ୍ଦରକୁ ଡିଜିସିଏ ଲାଇସେନ୍ସ

ଦୀର୍ଘ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ । ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । ଝାରସୁଗୁଡ଼ାକୁ ମିଳିଲା ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ମାନ୍ୟତା । ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ଭାବେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାକୁ ଡିଜିସିଏ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେଇଥିବା ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ଯୁଗ୍ମ ସଚିବ ଉଷା ପାଢ଼ୀ । ଏହା ସହ ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି, ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏଠାରେ ବିମାନଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ କରିବ ।

ଝାରସୁଗୁଡାକୁ ବିମାନ ବନ୍ଦର ଭାବେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ମାନ୍ୟତା ମିଳିବା ପରେ ଆଗକୁ ଜୟପୁର, ରାଉରକେଲା ଓ ଉକ୍ରେଲାକୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାନ୍ୟତା ମିଳିବାର ବାଟ ଫିଟିଛି ବୋଲି ଏହି ଓଡିଶା କ୍ୟାଡର ଆଇଏଏସ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଝାରସୁଗଡାକୁ ବିମାନ ବନ୍ଦର ମାନ୍ୟତା ମିଳିବା ପରେ ଏଠାକୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ କଲେ ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଯୋଗାଯୋଗ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଧିକ ସୁବିଧା ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ମାଠିଆରୁ ପାଣି ପିଇଲେ ଶରୀରରୁ କେଉଁ କେଉଁ ରୋଗ ଦୂର ହୋଇଥାଏ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

 ଝାରସୁଗୁଡ଼ାକୁ ମିଳିଲା ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ମାନ୍ୟତା - 90%

90%

ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ଭାବେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାକୁ ଡିଜିସିଏ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେଇଥିବା ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ଯୁଗ୍ମ ସଚିବ ଉଷା ପାଢ଼ୀ - 90%

90%
90%

Very Good!

ଝାରସୁଗୁଡାକୁ ମିଳିଲା ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦରର ମାନ୍ୟତା !

ଦୀର୍ଘ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ । ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । ଝାରସୁଗୁଡ଼ାକୁ ମିଳିଲା ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ମାନ୍ୟତା । ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ଭାବେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାକୁ ଡିଜିସିଏ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେଇଥିବା ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ଯୁଗ୍ମ ସଚିବ ଉଷା ପାଢ଼ୀ ।

No Votes Yet

You're not rated yet