SPORTS

ଆଜି ଦ୍ଵିତୀୟ ଟ୍ବେଣ୍ଟି-୨୦: ଭାରତ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ

india

ସିରିଜ ବଞ୍ଚାଇବା ଲକ୍ଷରେ ଭାରତ

ଘରୋଇ ଭାରତ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ଖେଳାଯିବ ଦ୍ଵିତୀୟ ଟ୍ବେଣ୍ଟି-୨୦। ବିଶାଖାପଟ୍ଟନମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତି ସାରିଥିବା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିଜୟ ସହ ସିରିଜ ହାତେଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଅନ୍ୟ ପଟରେ ଆଜିର ମ୍ୟାଚଟି ଘରୋଇ ଦଳ ପାଇଁ କର ବା ମର ପରିସ୍ଥିତି କରିଛି। ସିରିଜ ବରାବର କରିବା ପାଇଁ ଦଳ ନିକଟରେ ଶେଷ ସୁଯୋଗ ରହିଛି।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳି ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଏହାସହ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ୫ଟି ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳିବ । ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଧୋନୀ ଜୋରଦାର୍ ଅଭ୍ୟାସ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିବା କେଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ। ସେହିପରି ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ବିଜୟ ଶଙ୍କରଙ୍କୁ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ,ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ଦଳ ଚୟନ କରିବା ଭାରତ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଯଦି ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ହାରିଯାଏ। ତେବେ ସିରିଜ ମଧ୍ୟ ହାତଛଡା କରିବ।

ପଢନ୍ତୁ; ଏ ମାଟିର ରାଣ, ଦେଶକୁ ନଇଁବାକୁ ଦେବିନାହିଁ: ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

Related posts

ଆଇସିସି ଦିନିକିଆ ମାନ୍ୟତାର ଶୀର୍ଷରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଜଶପ୍ରୀତ ବୁମରା

ENO Beuro

ଆଇସିସି ଟେଷ୍ଟ ର଼୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍‌ : କୋହଲି ଓ ପୂଜାରା ନିଜ ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିଲେ , ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ୍‌ ତଳକୁ ଖସିଲେ

ENO Beuro

ଜାକର୍ତ୍ତା ଏସିଆଡ଼:ପ୍ରଥମ ଦିବସରେ ଭାରତକୁ ୨ ପଦକ,ବଜରଙ୍ଗଙ୍କୁ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ

ENO Beuro

Leave a Comment