SPORTS

ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ: ଭାରତ ୧୦୭ରନରେ ଅଲଆଊଟ,ଆଣ୍ଡରସନ୍‌ଙ୍କୁ ୫ ୱିକେଟ

ଭାରତ ୩୫ ଓଭରରେ ବରବାଦ

ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲର୍ଡସ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଚାଲିଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟେଷ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷା ବାଧକ ସାଜିଛି। ଟସ୍‍ରେ ହାରି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ ନିର୍ଦେଶ ପାଇଥିବା ଭାରତ ଶୁକ୍ରବାର ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ମାତ୍ର ୧୦୭ ରନ୍‍ କରି ଅଲଆଉଟ୍‍ ହୋଇଯାଇଛି। ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଅଶ୍ୱିନ୍‍ ସର୍ବାଧିକ ୨୯ ରନ୍‍ କରିଥିବା ବେଳେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ୨୩ ରନ୍‍ କରିଥିଲେ। ଇଂଲଣ୍ଡ ତରଫରୁ ଆଣ୍ଡରସନ ୫ଟି ୱିକେଟ୍‍ ହାସଲ କରିଥିଲେ।

eng ଭାରତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ: ଭାରତ ୧୦୭ରନରେ ଅଲଆଊଟ,ଆଣ୍ଡରସନ୍‌ଙ୍କୁ ୫ ୱିକେଟ eng

ଭାରତ ଏହି ଟେଷ୍ଟ୍‍ ପାଇଁ ଶିଖର ଧାଓ୍ଵନ ଏବଂ ଉମେଶ ଯାଦବଙ୍କ ବଦଳରେ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ଓ କୁଲ୍‌ଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ଖେଳାଇଛି। ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳରେ ଡେଭିଡ୍‌ ମଲାନ୍‌ ଏବଂ ବେନ୍‌ ଷ୍ଟୋକ୍‌ସଙ୍କ ବଦଳରେ ଓଲି ପୋପ୍‌ ଓ କ୍ରିସ୍‌ ଓ୍ଵକ୍‌ସ ଖେଳିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍‌ ପୋପ୍‌ଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ୍‍ ପଦାର୍ପଣ ହୋଇଛି।

 

ପଢନ୍ତୁ;ଭାରତ ଓ କୋରିଆ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ଉପାୟ ସହଯୋଗ ବୁଝାମଣାକୁ କ୍ୟାବିନେଟ ଅନୁମୋଦନ

Related posts

ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦: ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ୬ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା

Krishna Kumar Manoj

ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ବାନ୍ଧବୀ ନୁପୂର ନଗରଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ

Krishna Kumar Manoj

ଆଇପିଏଲ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‍ ମୂଲ୍ୟ: ଛୁଇଁଲା ୬.୩ ନିୟୁତ ଡଲାର

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More