News

ମହାନଦୀରୁ ମିଳିଲା ୪ ମୃତଦେହ : ମା’, ପୁଅ, ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟା !

ପୁରା ପରିବାରର ରହସ୍ୟମୟ ଅନ୍ତ

ମହାନଦୀରେ ଭାସୁଛି ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ । ପାରାଦୀପ କୁଜଙ୍ଗ ଜଗନ୍ନାଥ ପୁର ମହାନଦୀ ନିକଟରୁ ଚାରୋଟି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ମାଆ, ଦୁଇ ଝିଅ ଓ ପୁଅ । ମୃତଦେହ ଗୁଡ଼ିକ ବନ୍ଧା ଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା କୁଜଙ୍ଗ ଥାନା ପୋଲିସ୍‌ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଭାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିଯୋଗରୁ ପ୍ରକାଶ, ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଗାଁର ଅନନ୍ତ ସେଠୀଙ୍କର କିଛିଦିନ ତଳେ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଗତକାଲି ରାତିରୁ ଅନନ୍ତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାମିନା, ୯ ବର୍ଷର ଝିଅ ବର୍ଷା, ୭ ବର୍ଷର ଝିଅ ଲିତା ଓ ୫ ବର୍ଷର ପୁଅ ସନାତକ ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଶନିମନ୍ଦିର ନିକଟ ମହାନଦୀରେ ଭାସୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଗାମୀ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୬ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖୀ ସହ କୁଆପଥର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା!

Related posts

କେରଳ ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ ମାମଲା : ହାଦିୟାଙ୍କ ବିବାହ ବୈଧ

ENO Beuro

ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନି ପେଟିଏମ୍‌ ତରଫରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଭେଟି, ଲଞ୍ଚ କଲା “ବାଏ ନାଓ ପେ ଲେଟର”

ENO Beuro

ମସୁଦ ଆଜାହାରକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଉଛି ଚୀନ: ଭିଟୋ କ୍ଷମତାର ଉଠାଉଛି ଫାଇଦା

Ratnamani Moharana

1 comment

Leave a Comment