SPORTS

ପଞ୍ଚମ ଦିନିକିଆ : ଭାରତ ୯ ୱିକେଟରେ ବିଜୟୀ

୩-୧ରେ ସିରିଜ ଜିତିଲା ଭାରତ

ପଞ୍ଚମଦିନିକିଆ ରେ ଭାରତ ଠାରୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଅତି ଶୋଚନୀୟ ଭାବେ ୯ ୱିକେଟରେ ହାରି ଯାଇଛି । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଇଣ୍ଡିଜ୍ ମାତ୍ର ୧୦୪ ରନରେ ଅଲଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଜବାବରେ ଭାରତ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅପରାଜିତ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ବଳରେ ମାତ୍ର ୧୪.୫ ଓଭରରେ ଜିତି ଯାଇଥିଲା । ରୋହିତ ୬୩ ରନ୍ (୫୬ ବଲ୍, ୫ ଚୌକା ଓ ୪ ଛକା) ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଅପରାଜିତ ୩୩ ରନ୍ (୨୯ ବଲ୍, ୬ ଚୌକା) କରିଥିଲେ । ଏହି ବିଜୟ ସହ ଘରୋଇ ଦଳ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଛି।

india ୱିକେଟ ପଞ୍ଚମ ଦିନିକିଆ : ଭାରତ ୯ ୱିକେଟରେ ବିଜୟୀ india

ଟସ୍‌ ଜିଣି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ବୋଲିଂ କରିଥିଲା। ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଦେଜା ଚମତ୍କାର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। ସେ ୯.୫ ଓଭର ବୋଲିଂ କରି ୪ଟି ଓ୍ଵିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ଜାଦେଜା ୩୪ ରନ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା ଓ ଖଲିଲ ଅହମଦ ୨-୨ ଓ୍ଵିକେଟ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଓ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ଵିକେଟ ମିିଳିଥିଲା। ୱେଷ୍ଟେଇଣ୍ଡିଜର ଜସନ ହଲଦାର ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବା ବେଳେ ମାରଲୋନ ସାମୁଏଲ ୨୪ ରନ୍‌ ଯୋଡ଼ିଥିଲେ। ସେହଭଳି ରାମବନ ପାେଓ୍ଵଲ ୧୬ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ; ଲୁଟ ପରେ ନାବାଳିକାକୁ ଗଣବଳତ୍କାର

Related posts

ୟୁଏସ ଓପନ:ସେରେନା-ଓସାକା ଫାଇନାଲ ମୁକାବିଲା

ENO Beuro

ଆଜିଠୁ ଓଡ଼ିଶା ତାମିଲନାଡୁ ସହିତ ଖେଳିବ ଶେଷ ରଣଜୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଟକ୍କର

ENO Beuro

ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ,ସମ୍ମାନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଭାରତ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More