• Home
  • ASTRO
  • ଆପଣଙ୍କ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଉଛି କି ?ଏହି ୭ଟି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ
ASTRO VASTU

ଆପଣଙ୍କ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଉଛି କି ?ଏହି ୭ଟି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ୭ଟି ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଆମ ଜୀବନର ଗୋଟେ ଅଂଶ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁସାରେ ସକରାତ୍ମକ ଉର୍ଜା ରହିଲେ ଆପଣକ ପ୍ରଗତି ହେବ ଓ ଆପଣ ଖୁସି ରେ ରହିବେ ଯଦି ନକରାତ୍ମକ ଉର୍ଜା ରହେ ଆପଣ କ ଜୀବନ ଦୁର୍ବିସହ ହୋଇପଡେ ଓ ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଏହାର କୁ ପ୍ରଭାବ ପଡେ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଅଭିବାହିତ ପୁଅ ମାନେ ଦକ୍ଷିଣ ଦକ୍ଷିଣ -ପଶ୍ଚିମକୁ ମୁହଁ କରିକି ଶୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ  ।ଏହା ଦ୍ଵାରା ବିଭାଅ ବାଧା ଆସେ ଓ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସେ ନାହିଁ ।କଳା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧାନ୍ତୁ ନାହିଁ କି କାହାର ଜିନିଷ ବେବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ଆପଣ ବିଛଣାରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଗୋଡକୁ ଉତ୍ତର ଓ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗ କୁ ରାଖୀ ଶୁଆନ୍ତୁ ।

ଯେଉଁ ଘରେ ଗୋଟେ ରୁ ଅଧିକ କବାଟ ଅଛି ସେ ଘରେ ବିଭାଅ ଯୋଗ୍ୟ ପୁଅ ଶୋଇଲେ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାପ ଆସେ ଓ ଯେଉଁ ଘରେ ଆଲୋକ ,ପବନ କମ ଯାଏ ସେ ଘରେ ଅବିଭାଇତ ପୁଅ ଶୋଇବା ଅନୁଚିତ।ଆପଣଙ୍କ ଘରର ରଙ୍ଗ କଳା ନ ହେବ ଦରକାର ,କାନ୍ଥର ରଙ୍ଗ ଗୋଲାପି ଓ ନାଲି ହେଲେ ଶୁଭ ମାନଯାଏ ।

ଶୋଇବା ଘରେ ଅମିତି ଜାଗା ରେ ଶୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେଉଁ ଜାଗାରେ ବିମ ଟଙ୍ଗା ଯାଇଥିବା ଦେଖା ଯାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଆଉ କିଏ ଶୋଉଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ବିଛଣା କବାଟ ପାଖରେ ଲଗାଇ ଶୁଅନ୍ତୁ ।

ଆପଣଙ୍କ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଉଛି କି ?ଏହି ୭ଟି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ vastu mrg pic

ପଢନ୍ତୁ ;

ଅମୀର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ,ମହାଭାରତ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗାଧୁଆଘରେ କେଉଁଠାରେ ଆଇନା ଲଗାଇଲେ କଣ ଫଳ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ଲଗାଇବା ପଛରେ ରହିଥବା ରହସ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ !

Krishna Kumar Manoj

ନାଗକେଶର ଗଛର ମଞ୍ଜିକୁ ଆଲମାରୀ ଲକରରେ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ମିଳିଥାଏ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅଶେଷ କୃପା

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More