ସିରିଏଲ୍‌ରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନୁକରଣ କରି ଜୀବନ ହାରିଲେ ବାଳିକା

ଟିଭି ସିରିଏଲ୍‌ରେ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନୁକରଣ କରି ଜୀବନ ହାରିଲେ ବାଳିକା ଜଣଙ୍କ। ମୃତକ ବାଳିକାଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ସେମାନେ କୋଲକାତାର ଇଚ୍ଛାପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ବାସ କରନ୍ତି। ମାଆ ଘରକୁ ଫେରି ଛାତରୁ ସ୍କାର୍ଫରେ ଝୁଲିଥିବା ଝିଅରକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଖବର ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଥିଲ। ତାକୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ, ସେଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତାବସ୍ଥାରେ ଅଣାଯାଇଥିବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ଝିଅଟିର ମା ବାପାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ,“ସେ ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ଟିଭି ସରିଏଲ୍‌ରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସିନ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁକରଣ କରୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହାର ପରିଣତି ଏମିତି ହେବ ବୋଲି ଆମେ କେବେ ଭାବି ନଥିଲୁ।”

ତେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏମିତି ଅଘଟଣ ଘଟିନାହିଁ। ଗତବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଜଣେ ୭ ବର୍ଷର ଝିଅ ଟିଭିରେ ଦେଖାଉଥିବା ସିନ୍‌କୁ ଅନୁକରଣ କରି ନିଜ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ନିକଟରେ ମିରଟ୍‌ର ଜଣେ ୮ବର୍ଷର ଝିଅ ଏକ ପପୁଲାର୍‌ କ୍ରାଇମ୍‌ ଶୋ’ ଦେଖି ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ; ସ୍ମରଣଶକ୍ତି ବଢ଼ାଇବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ ଏହି ଫଳ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଉପକାରୀ ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

ଟିଭି ସିରିଏଲ୍‌ରେ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନୁକରଣ କରି ଜୀବନ ହାରିଲେ ବାଳିକା ଜଣଙ୍କ। - 4.4

88%

ସେଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତାବସ୍ଥାରେ ଅଣାଯାଇଥିବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ - 4.5

90%
4.5/5

Very Good!

ସିରିଏଲ୍‌ରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନୁକରଣ କରି ଜୀବନ ହାରିଲେ ବାଳିକା

ଟିଭି ସିରିଏଲ୍‌ରେ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନୁକରଣ କରି ଜୀବନ ହାରିଲେ ବାଳିକା ଜଣଙ୍କ। ମୃତକ ବାଳିକାଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ସେମାନେ କୋଲକାତାର ଇଚ୍ଛାପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ବାସ କରନ୍ତି। ମାଆ ଘରକୁ ଫେରି ଛାତରୁ ସ୍କାର୍ଫରେ ଝୁଲିଥିବା ଝିଅରକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଖବର ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଥିଲ। ତାକୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ, ସେଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତାବସ୍ଥାରେ ଅଣାଯାଇଥିବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

No Votes Yet

You're not rated yet