EnewsOdia.Com

କପିଲ୍‌ ଶର୍ମାଙ୍କ ସୋରେ ୯୦ ଦଶକର ସିରିଏଲ୍‌ ‘ରାମାୟଣ’ର କଳାକାର

କପିଲ୍‌ ଶର୍ମାଙ୍କ କମେଡ଼ି ରିଆଲିଟି ଶୋ’କୁ ସବୁବେଳେ ଷ୍ଟାରମାନେ ଆସିଥା’ନ୍ତି ନିଜ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ। ଏଥର ମଧ୍ୟ କିଛି ଅତିଥି ଆସୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ସବୁଥର ଅପେକ୍ଷା ଏହି ଏପିସୋଡଟି ହେବ ସବୁଠୁ ଖାସ୍‌। କାରଣ ଏଥର ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ୯୦ ଦଶକର କିଛି ସ୍ମୃତିକୁ ତାଜା କରାଯିବ। ଏଥର ଶୋ’କୁ ଆସୁଛନ୍ତି ୯୦ ଦଶକର ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ନିର୍ମିତ ସିରିଏଲ୍‌ ‘ରାମାୟଣ’ର କଳାକାରମାନେ।

 

ଏହି ଶୋ’ଟି ସେତେବେଳ ବହୁତ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ପିଲାଠୁ ବୁଢ଼ାଯାଏ ସମସ୍ତେ ଦେଖୁଥିଲେ।  ଏଥିରେ ମର୍ଯ୍ୟାଦାପୁରୁଷ ଶ୍ରୀରାମ, ସୀତା ଓ ଲକ୍ଷ୍ମଣଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା କଳାକାରମାନେ ବେଶ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ। ଏହି କଳାକାରମାନେ ରାମାୟଣର ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କୁ ଅସଲ ଭଗବାନ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ।

ଶ୍ରୀରାମ, ସୀତା ଓ ଲକ୍ଷ୍ମଣଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅରୁଣ ଗୋବିଲ୍‌, ଦୀପିକା ଚିଖଲିୟା ଓ ସୁନୀଲ ଲହରି ଆସି ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ‘ଦ କପିଲ୍‌ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ। ଏହି ଶୋ’ରେ ଏମାନେ ‘ରାମାୟଣ’ରେ କାମ କରିବା ନେଇ ନିଜର କିଛି ସ୍ମୃତିକୁ ଶେଆର କରିବେ। ପାଖାପାଖି ୩୩ବର୍ଷ ପରେ ଏହି କଳାରାକଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଏକାଠି ଦେଖିବେ ଦର୍ଶକ। ଏତେ ବର୍ଷ ଭିତରେ ଏହି କଳାକାରମାନଙ୍କ ଲୁକ୍‌ ବି ବଦଳିଗଲାଣି।‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ଏହି ଏପିସୋଡ୍‌ଟି ଫେବୃଆରୀ ୨୬ରେ ଶୁଟିଂ ହୋଇଥିଲା। ଶୋ’ର ଜଜ୍‌ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୂରନ ସିଂହ ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଶେଆର କରିଥିଲେ। ଏହି ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଏପିସୋଡ୍‌କୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ରେ ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବ।

ପଢନ୍ତୁ: ଜୀବସତ୍ତା ସନ୍ଧାନ ଦେଇପାରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ଥିବା ରହସ୍ୟମୟ ଗହ୍ଵର

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

CAA ଦଙ୍ଗାପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବନ୍ଦ ହେବାରୁ ଅନଲାଇନ୍ କାରବାରରେ ବଡ କ୍ଷତି

Ratnamani Maharana

ପରୀକ୍ଷା ହଲ୍‌ରେ ସେଲ୍‌ଫି

Ratnamani Maharana

ସାହିତ୍ୟ ଏକାଡେମୀ ପୁରସ୍କାର ବିଜେତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ ଭୁଲିଗଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

Ratnamani Maharana

ସାଇକ୍ଲୋନିକ ଷ୍ଟର୍ମର ରୂପ ନେଲା ‘କ୍ୟାର’

Ratnamani Maharana

ବ୍ରିଟେନ ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା

Ratnamani Maharana

ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍ଗରାଜଙ୍କୁ ୧୦୮ ପଦ୍ମଫୁଲ ଦେଇ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କଲେ ଅମିତ ଶାହା

Ratnamani Maharana