News

ଭାରତୀୟ ନାଗରିକତ୍ୱ ଛାଡ଼ିଲେ ମେହୁଲ ଚୋକ୍‌ସି

ENO Beuro
ପଞ୍ଜାବ ନେସ୍‌ନାଲ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ମେହୁଲ ଚୋକ୍‌ସି ଆଣ୍ଟିଗୁଆ ସରକାରଙ୍କ ଠାରେ ତାଙ୍କ ପାସ୍‌ପୋର୍ଟ ସମର୍ପଣ କରି ଭାରତୀୟ ନାଗରିକତ୍ୱ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ଅର୍ଥ ଏହାକି ମେହୁଲଙ୍କୁ ଏବେ
News

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରେ ନିଆଁ

ENO Beuro
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିବା ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ରାଉରକେଲା ପୂର୍ବରୁ ତିଲକା ନଗର ଠାରେ ଏହି ନିଆଁ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଖବର ଲେଖାଯିବା ସୁଦ୍ଧା ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ସୁରକ୍ଷିତ
Entertainment

ରିଲିଜ ହେଲା ହ୍ୟୁମାନ ସାଗରଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଆଉ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଗୀତ ‘ହୃଦୟ ହୀନା କୁ ଦେଲି ହୃଦୟ’

ENO Beuro
Enewsodia ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ପର୍ବ ପର୍ବାଣୀ ଏବଂ ଯାନି ଯାତ୍ରାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ନୂଆ ମନଛୁଆଁ ଗୀତ ଭେଟିଦିଏ । ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଯାଏ । ନିକଟରେ ପୁଣିଥରେ ଠିକ ସେହିଭଳି ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀଗୀତ
Recipes & Food

ଆଜି ହିଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ‘ଚାଉଳ ପକୁଡ଼ି’

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ଭାତ ଦୁଇ କପ୍‌, ବେସନ, ଲଙ୍କା ଗୁଣ୍ଡ, ସିମ୍‌ଲା ଲଙ୍କା ପାଉଡର୍‌, ଲୁଣ, କଞ୍ଚା ଲଙ୍କା, ଅଦା, ଆମଚୁର୍‌ ପାଉଡର୍‌, ଧନିଆ ପାଉଡର୍‌, ଧନିଆ ପତ୍ର,ଏବଂ ତେଲ। ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ ଭାତରେ
POLITICALS

ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା

ENO Beuro
ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଳରୁ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିନା କପୁର ଖାଁ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟରେ ଲଢ଼ିବେ। ଏନେଇ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଯୋଜନା। ଭୋପାଳ ସହିତ ନବାବ୍‌ ପଟୌଦୀଙ୍କର ରହିଛି ପୁରୁଣା
News

ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲେ ୫ ଛାତ୍ର ,୨ ଗୁରୁତର

ENO Beuro
ବଣଭୋଜି କରିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡି ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ୩ ଇଞ୍ଜିନିୟରିିଂ ଛାତ୍ର । ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବ୍ଳକର ଜାହାନିଆ ପୀର ନିକଟରେ ରବିବାର ଘଟିଛି ଏକ ଦୁଖଃଦ ଘଟଣା। ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ଏକ
CULTURES

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ସୁନାବେଶ

ENO Beuro
ସୋମବାର ପୌଷପୁର୍ଣିମା ଉପଲକ୍ଷେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦେବାଭିଷେକ ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ମହାପ୍ରଭୁ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ଅଳଙ୍କାର ପରିଧାନ କରି ସୁନାବେଶରେ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେବେ। ଏ ନେଇ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି।
News

ରାଜଧାନୀରେ ପ୍ରଥମ ଘଟଣା: ବାନ୍ଧବୀଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବତୀ

ENO Beuro
ରାଜଧାନୀରେ ଘଟି ଯାଇଛି ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ। ଦୀର୍ଘ ୧୦ ବର୍ଷ ହେବ ଏକାଠି ରହୁଥିବା ବାନ୍ଧବୀଙ୍କୁ ଛୁରିରେ ଗଳା କାଟି ବିଭର୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଶନିବାର
SPORTS

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ୍‌ ଓପନ୍‌: ବିଦା ହେଲେ ଫେଡେରର

ENO Beuro
ବିଶ୍ଵର ସର୍ବ କାଳୀନ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଟେନିସ ଖେଳାଳି ସ୍ଵିଜରଲାଣ୍ଡର ରୋଜର ଫେଡେରର ଚଳିତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ୍‌ ଓପନ୍‌ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମରୁ ବିଦାୟ ନେଇଛନ୍ତି। ଷଷ୍ଠ ମାନ୍ୟତା ମାରିନ୍‌ ସିଲିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ମହିଳା ଏକକରେ ଦ୍ବିତୀୟ ମା‌ନ୍ୟତା ଆଞ୍ଜେଲିକ୍‌
News

ରାଜ୍ୟସରକାର ବଢାଇଲେ ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଭତ୍ତା

ENO Beuro
ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱଦେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଭତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅବସରରେ ଶନିବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହା

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More