• Home
  • Entertainment
  • ‘ସୁପର-୩୦’ରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ, ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଫ୍ୟାନ
Entertainment

‘ସୁପର-୩୦’ରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ, ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଫ୍ୟାନ

‘ସୁପର-୩୦’ରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ପାମ୍ପଡ ବିକିବା ଲୁକ୍‌ ଭାଇରାଲ

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ ଏବେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁପର ୩୦’ର ଶୁଟିଂକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ । ନିକଟରେ ଏହାର ଶୁଟିଂ ସମୟର କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲିକ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ଲୁକ୍‌ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି । ନିଜ ପ୍ରିୟ ହିରୋ –ହିରୋଇନଙ୍କ ସହିତ ଫୋଟ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ସବୁବେଳେ ପାଗଳ ହୋଇଥାନ୍ତି, ହେଲେ ଏମିତି ଏକ ସୁପରଷ୍ଟାର ପବ୍ଲିକରେ ବୁଲୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ଯେ କୌଣସି ସୁପରଷ୍ଟାର ରାସ୍ତା ଉପରକୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କ  ସିକ୍ୟୁରିଟି ଥାନ୍ତି । ହେଲେ ନିକଟରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ରିତିକ୍ ରୋଶନ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପାମ୍ପଡ ବିକ୍ରି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ରିତିକି ରୋଶନ ଏକ ସିନେମାର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଘଂଟା ଘଂଟା ଧରି ସାଇକେଲରେ ପାମ୍ପଡ ବିକ୍ରି କରୁଥିେଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କେହି ଚିହ୍ନି ପାରି ନଥିଲେ । ରିତିକି ରୋଶନଙ୍କର କିଛି ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ‘ସୁପର ୩୦’ ସିନେମାରେ ଆନନ୍ଦ କୁମାରଙ୍କ ଭୁମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ପଶିଯାଇଛନ୍ତି କି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଆନନ୍ଦ କୁମାର ନିଜ ବାୟୋପିକ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ସଠିକ୍ କଳାକାର ରିତିକ୍ ରୋଶନ ଲାଗିଥିଲେ ।

ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ‘ସୁପର ୩୦’ର ଏହି ଲୁକ୍ ଦେଖିବା ପରେ ନିଜେ ଆନନ୍ଦ କୁମାର ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଆନନ୍ଦ କୁମାର ନି ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଟଂରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ‘ ବିକାଶ ବେହେଲ ଫିଲ୍ମଟିକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ଲୁକ୍ ଦେଖିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ପୁରା ପୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଆନନ୍ଦ କୁମାରଙ୍କ କହିଛନ୍ତି କି “ ମୋତେ ଖୁସୀ ଲାଗୁଛି ରିତିକ୍ ରୋଶନ ମୋ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଯେଉଁ ପରିଶ୍ରମ ଓ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହ ଏହି ସିନେମାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦାୟକ ।

‘ସୁପର-୩୦’ରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ, ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଫ୍ୟାନ hrotik rosan
ପଢନ୍ତୁ ;

କୋମଳ ଓ ସୁନ୍ଦର ତ୍ଵଚା ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଲଗାନ୍ତୁ ମୁଲତାନୀ ମାଟି

Related posts

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ୧୯୦ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରେସ୍‌୩

Krishna Kumar Manoj

ଏଥର ରଜରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ଧମାଲ

Krishna Kumar Manoj

ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମବାର୍ଷିକୀ:ଏହି ଖାସ ଅବସରରେ ଜାହ୍ନବୀ ସେୟାର କଲେ ଫ୍ୟାମିଲି ଫଟୋ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More