ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମଙ୍କୁ ଫୋନରେ ଧମକ ! ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ପପୁଙ୍କୁ ଧମକ

ଆଜି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମ୍‌ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫୋନ୍‌ କରି ବାରମ୍ବାର ଧମକଚମକ ଦେଉଛି। ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଠିକଣା ପଚାରିବାରୁ ଫୋନ୍‌ କାଟି ଦେଉଥିବାର ପପୁ କହିଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ,ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ଙ୍କ ଜମିକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହଡ଼ପ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଆଇଗଣିଆ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଜମିକୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କବଜା ପାଇଁ ପପୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଏହି ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଫୋନ୍‌ ବାରମ୍ବାର ଆସିଥିଲା। ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ପୂର୍ବରୁ ପପୁଙ୍କ ନାମରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ମାମାଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ଫସି ପପୁ ଜେଲ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ। କିଛିଦିନ ଜେଲରେ ରହିବା ପରେ ସେ ଜାମିନରେ ଆସିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ;ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଆଉ କାହା ସହ ଚାଲିଛି କି ଆଫେୟାର ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ସଙ୍କେତରୁ

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ,ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ଙ୍କ ଜମିକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହଡ଼ପ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି - 4.3

85%

ପୂର୍ବରୁ ପପୁଙ୍କ ନାମରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ମାମାଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। - 4.2

83%
4.2/5

Very Good!

ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମଙ୍କୁ ଫୋନରେ ଧମକ ! ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ଆଜି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମପମ୍‌ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫୋନ୍‌ କରି ବାରମ୍ବାର ଧମକଚମକ ଦେଉଛି। ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଠିକଣା ପଚାରିବାରୁ ଫୋନ୍‌ କାଟି ଦେଉଥିବାର ପପୁ କହିଛନ୍ତି।

5/5 Votes: 1 user

You're not rated yet