News

ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଅଭିଜିତ ଆୟାର

iyer

ମା’ ଭେଟିବାକୁ ଚେନ୍ନାଇ ଗଲେ

ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଅଭିଜିତ ଆୟାର ମିତ୍ର। ଜେଲର ରିଲଜ ଅର୍ଡର ପାଇବା ପରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ସିଧା ନିଜ ମାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚେନ୍ନାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ । ନିଜ ଓକିଲଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷାରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ବିମାନବନ୍ଦର ନିଆଯାଇଥିଲା । ପରେ ସେଠାରୁ ବିମାନ ଯୋଗେ ଚେନ୍ନାଇ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ।

iyer

ଅନ୍ୟପଟେ ଯିବା ସମୟରେ ଅଭିଜିତ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ନ ଥିବାବେଳେ କେବଳ ଥ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ୟୁ କହି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। କାହା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସେ ଏହି ‘ଥ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ୟୁ’ କହିଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ନ ଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ଏବଂ ବିଧାୟକମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅରୁଚିକର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିବଦୀୟ ହୋଇଥିବା ଅଭିଜିତଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର ୨୩ରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ହାଇକୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଝାରପଡ଼ା ଜେଲ୍ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ଓକିଲ ଆନ୍ଦୋଳନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାରୁ ଅଭିଜିତଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିପାରିନଥିଲା । ପ୍ରାୟ ଦେଢମାସ ଜେଲରେ ରହିବା ପରେ ଆଜି ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ;  କଥା କଥାରେ କାନ୍ଦୁଥିବା ଝିଅଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥାଏ ଏହି ସବୁ ଗୁଣ !

Related posts

ଆଲ୍‌ଜେରିଆ ସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ : ୧୦୦ ମୃତ ଆଶଙ୍କା

ENO Beuro

ଚା’ ବାଲାଙ୍କ ପୁଅ ହେଲେ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସ ୨୦୧୮,ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ଆଗରେ ହାର ମାନିଲା ଦାରିଦ୍ର୍ୟତା !

ENO Beuro

କେନ୍ଦ୍ର ସାହିତ୍ୟ ଏକାଡେମିର ନୂଆ ସଭାପତି ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହେଲେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର କମ୍ବର

ENO Beuro

Leave a Comment