News

ଗୃହ କମିଟିରେ ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କଲେ ଅଭିଜିତ୍‌ ଆୟର

କୋଣାର୍କ ଓ ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଅଶାଳୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଅପମାନିତ କରିଥିବା ଓ ବିଧାୟକମାନଙ୍କ ସ୍ୱାଧିକାର ଭଙ୍ଗ କରିଥିବା ଅଭିଜିତ୍‌ ଆୟର ମିତ୍ର ଶନିବାର ବିଧାନସଭା ଗୃହ କମିଟିରେ ପୁଣିଥରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିଜିତଙ୍କ ସତ୍ୟପାଠକୁ ଆଧାର କରି ଗୃହ କମିଟି ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଯ୍ୟପନ୍ଥା ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବ । ମାତ୍ର ଶୁକ୍ରବାର ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କରିନାହାନ୍ତି ଅଭିଜିତ୍ । ତେଣୁ ଆଜି ହାଜର ହୋଇ ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ।

iyer ଅଭିଜିତ୍‌ ଗୃହ କମିଟିରେ ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କଲେ ଅଭିଜିତ୍‌ ଆୟର iyer

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟମନ୍ଦିର ଓ ଓଡିଶାର ବିଧାୟକମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିବାଦୀୟ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର । ଗତ ୨୩ ତାରିଖରେ କଡା ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ବିଧାନସଭା ଗୃହ କମିଟି ଆଗରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ ଅଭିଜିତ ଆୟର ମିତ୍ର । ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ଘଣ୍ଟା ଜେରା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରା ଯାଇଥିଲା ।

ଅଭିଜିତ୍‌ ଏବେ ଝାରପଡା ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ; ଖଣ୍ଡଗିରିରେ ଅଘଟଣ,ଜଳିଗଲା ୨ଟି ବସ୍

Related posts

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବୋଲଗଡ଼ ପିଚୁକୁଳିରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା

ENO Beuro

ଆଜିଠାରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ତାପମାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାସହ ଥଣ୍ଡା ବଢିବ – ପାଣିପାଗ କେନ୍ଦ୍ର

ENO Beuro

ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରୁ ଆରମ୍ଭ ସିବିଏସଇ ପରୀକ୍ଷା : ସିବିଏସଇ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ବ୍ୟବସ୍ଥା

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More