ପ୍ରେମ ବନ୍ଧନରେ ଅଭିଷେକ ଓ ଅନନ୍ୟା

କଟି ପତଙ୍ଗ ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିଷେକ ଓ ଅନନ୍ୟା

ପ୍ରେମ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା । ପ୍ରେମ ଓ ସଚୋଟ ବନ୍ଧୁତ୍ଵର ନିଆରା କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦକ୍ସନ ନିର୍ମାଣ କରୁଛି ଓଡିଆ ସିନେମା ” କଟି ପତଙ୍ଗ ” । ଏହି ସିନେମା ର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି କୁମାର ସରୋଜ । ଦେବେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ସାହୁ ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନାର ଭାର ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ।

” କଟି ପତଙ୍ଗ ” ସିନେମାରେ ଅଭିଷେକ ନାୟକ ବନିଥିବାବେଳେ ଅନନ୍ୟା ତାଙ୍କ ନାୟିକା ସାଜିଛନ୍ତି । ସିନେମାରେ ଦିତୀୟ ନାୟକ ଓ ନାୟିକା ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ ଆର କେ ଓ ରାନୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ । ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସିତ ପତି , ଅସିତ ଦାସ , ମନୀଷା ମିଶ୍ର , ସରୋଜ ଦାସ , କାଳି , କୁଲୁ , ଦେବା , ଅଶୋକ , ପ୍ରତାପ , ପ୍ରିନ୍ସ , ଆର୍ଯ୍ୟାନ , ବିଷ୍ଣୁ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅଛନ୍ତି ।

ଏସ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ ସଂଗୀତା ସଂଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି । ସଂଳାପ ଲେଖିଛନ୍ତି ଅଜୟ ସାମଲ । କାହାଣୀ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ମଧୁସ୍ମିତା ଦାସ । ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏ ସିନେମାକୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା କହିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ହତ୍ୟା

" କଟି ପତଙ୍ଗ " ସିନେମାରେ ଅଭିଷେକ ନାୟକ ବନିଥିବାବେଳେ ଅନନ୍ୟା ତାଙ୍କ ନାୟିକା ସାଜିଛନ୍ତି - 92%

92%

ସିନେମାରେ ଦିତୀୟ ନାୟକ ଓ ନାୟିକା ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ ଆର କେ ଓ ରାନୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ - 90%

90%
91%

Excellent!

ପ୍ରେମ ବନ୍ଧନରେ ଅଭିଷେକ ଓ ଅନନ୍ୟା

ପ୍ରେମ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା । ପ୍ରେମ ଓ ସଚୋଟ ବନ୍ଧୁତ୍ଵର ନିଆରା କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦକ୍ସନ ନିର୍ମାଣ କରୁଛି ଓଡିଆ ସିନେମା " କଟି ପତଙ୍ଗ " । ଏହି ସିନେମା ର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି କୁମାର ସରୋଜ । ଦେବେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ସାହୁ ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନାର ଭାର ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ।

No Votes Yet

You're not rated yet