LIFESTYLE

ସଂପର୍କରେ କେଉଁ ମାନେ ଅଧିକ ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି? ଜାଣନ୍ତୁ

ଦୁନିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । କିଛି ଲୋକ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ସଚେତନ ଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ପ୍ରେମକୁ ଖେଳନା ଭାବିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ସଂପର୍କରେ ରହିଲା ପରେ ଧୋକା ଦେଇ ଛାଡି ପଳାଇ ଥାନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାରେ ବଦନାମ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ମାନେ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି-

ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଏକକ ସନ୍ତାନ ଅର୍ଥାତ୍ ସିଙ୍ଗିଲ ଚାଇଡ଼ ସାଧାରଣତଃ ନିଜ ସାଥିଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି। ଅପର ପକ୍ଷରେ ମଝିଆଁ ସନ୍ତାନ ଅର୍ଥାତ୍ ମିଡ଼ିଲ ଚାଇଡ଼ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ବାସନୀୟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସିଙ୍ଗଲ ଚାଇଡ଼ଙ୍କୁ ଏକରୁ ଅଧିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ମନରେ ଆଗ୍ରହ ରହିଥାଏ। କାରଣ ସେମାନେ ଏକାକୀ ରହିଥିବାରୁ କାହା ଉପରେ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ବାସ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଏହା ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି ଯେ ସିଙ୍ଗଲ ବା ଏକାକୀ ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ମନରେ ଦୃଷ୍ଟିଆର୍କଷଣ କରିବାର ଭାବନା ରହିଥାଏ। ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଲୋକଙ୍କ ଆର୍କଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିବା ପାଇଁ ବହୁ ସଂପର୍କରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଏହା ଛଡ଼ା ସେମାନେ ପିଲାଟି ବେଳୁ ଏକୁଟିଆ ରହିଆସିଥାନ୍ତି। ଏଣୁ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ କାଳେ ତାଙ୍କୁ କିଏ ଧୋକା ଦେବ ତାହାର ଭୟ ରହିଥାଏ ।ଏଣୁ କିଏ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଛାଡ଼ି ପଳାଇବେ ସେହି ଚିନ୍ତାରେ ତାହା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ଦିଅନ୍ତି।

ସଂପର୍କରେ କେଉଁ ମାନେ ଅଧିକ ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି? ଜାଣନ୍ତୁ ସଂପର୍କରେ କେଉଁ ମାନେ ଅଧିକ ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି? ଜାଣନ୍ତୁ bf

ପଢନ୍ତୁ;ସକାଳୁ ଖାଲି ପେଟରେ ଭୁଲରେ ବି ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ

Related posts

ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ନାଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ସୂଚ୍ଛ ଓ ଖୋଲା ମନର!

Krishna Kumar Manoj

ମିଠା ହାଲୁଆ ଯେ କେବଳ ସୁସ୍ଵାଦୁ ଲାଗେ , ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ରୋଗରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ଦିଏ

Krishna Kumar Manoj

ବିସ୍କୁଟ କ୍ଷୀରି ଖାଇଛନ୍ତି କି ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି ତିଆରି ହୁଏ ବିସ୍କୁଟ କ୍ଷୀରି

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More