VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସକାଳୁ ଉଠି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ କାମ, ଆପଣଙ୍କ ଦିନତି ହୋଇପାରେ ଅଶୁଭ !

ଅନେକ ସକାଳେ ଉଠି ନିଜର ଚେହେରା ଆଇନାରେ ଦେଖନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହାକୁ ଅଶୁଭ ମାନାଥାଏ ।  ଅନେକ ଲୋକ ଭାବନ୍ତି ଯଦି ଦିନରେ କାମରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଦେଖା ଦିଏ ଆମେ ଭାବୁ ଯେ ସକାଳୁ କାହା ମୁହଁ ଦେଖିଥିଲି ଆଜି ଦିନଟା ଖରାପ ଗଲା । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଭଳି କଣ କଣ ଜିନିଷ ରହିଛି ଯାହାକୁ ସକାଳ ସମୟରେ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସକାଳୁ ଉଠି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ କାମ :-

  • ସକାଳେ ତେଲ ଲାଗିଥିବା ବାସନ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପୂରା ଦିନ ଖରାପ ଯାଇଥାଏ ଏହି କାରଣରୁ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଜିନିଷକୁ ନିଜ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖି ଶୁଅନ୍ତୁ ।
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଯଦି କୌଣସି କୁକୁରକୁ ଲଢେଇ କରୁଥିବାର ଦେଖନ୍ତି ତାହା ଅଶୁଭ ଅଟେ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଆୟୁ କମିଯାଏ ।
  • ଅନେକ ସକାଳେ ଉଠି ନିଜର ଚେହେରା ଆଇନାରେ ଦେଖନ୍ତି । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହା ଅଶୁଭ ଅଟେ । ସକାଳୁ ଉଠି ଆଇନା ଦେଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଦୁଇ ହାତ ଯୋଡି ଭଗବାନଙ୍କୁ ପାର୍ଥନା କରିବା ଶୁଭ ବୋଲି ମାନ୍ୟତା ରହିଛି ।
  • ସକାଳୁ ସକାଳୁ କେବେ ବି ମାଙ୍କଡର ନାଁ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମାଙ୍କଡ ଦେଖାଗଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏହାର ନାଁ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମାନ୍ୟତା ଅନୁସାରେ ଏହାଦ୍ୱାରା ଦିନଟି ସମସ୍ୟାରେ ବିତିଥାଏ ଏବଂ ଖାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ମିଳେନାହିଁ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କିପରି ଦୂର କରିବେ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଟିପ୍ସ

Related posts

ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ସକାଳୁ ଉଠିବା ସମୟରେ କେଉଁ ଜିନିଷ ଦେଖିଲେ ଆମ ଦିନଟି ଅମଙ୍ଗଳରେ କଟିଥାଏ ?

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁକୁର ଦେଇଥାଏ କେଉଁ ସବୁ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଜାଣନ୍ତୁ ? 

ENO Beuro

ଘରର କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ କେଉଁ ଉପାୟ କଲେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବଜାୟ ରହିବ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More