VASTU

ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଭୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଭୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ଉପାୟ

ଆମେ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇଗଲେ ବହୁ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥାଉ । ନ ହେଲେ କିଛି ଜିନିଷ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱପ୍ନରେ ତାହାକୁ ନେଇ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥାଉ । ଏମିତି କି କିଛି ଭଲ ସ୍ଵପ୍ନ ଥାଏ ତ କିଛି ଖରାପ ସ୍ଵପ୍ନ ଥାଏ ।

ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ବହୁଥର ହୋଇଥିବ ଯାହାକି ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖି ନିଦରୁ ଚମକି ଉଠିଯାଇଥିବେ । କାଳେ ସ୍ୱପ୍ନଟି ସତ ହେବ ଭାବି ମନ ଦୁଃଖ ହୋଇଥାଏ ।

ଶାସ୍ତ୍ରବିତ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଭୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ଏହା ଏକ ଉପାୟ ରହିଛି । ଯଦି ଆପଣ କେବେ ଅଧରାତ୍ରୀରେ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖି ଉଠିଥାନ୍ତି ତେବେ ଘର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ । ଘାସ କିମ୍ବା ଛୋଟ ଗଛ ଉପାଡିମୁଣ୍ଡରେ ମାରନ୍ତୁ । ତାପରେ ତାହାକୁ ପିଙ୍ଗିଦିଅନ୍ତୁ ।

ଶୋଇବା ସମୟରେ ସବୁ ତକିଆ ତଳେ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ରଖନ୍ତୁ  । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଦୋଷ କଟିଯିବ । ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରି ଶୋଇଲେ ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଆସେ ନାହିଁ ।

ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଭୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ slipping 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ ପୁଲିସ

Related posts

ଶୁକ୍ରବାର କରନ୍ତୁ ଏହି ଛୋଟ ଉପାୟ , ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ହେବ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପାଖରେ ଲକି କ୍ୟାଟ ରଖିଲେ କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ସପ୍ତାହରେ କେଉଁ ଦିନ ନଖ ଏବଂ କେଶ କାଟିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଏ ,ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More