VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ପଶୁ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ କି ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଧନ,ସୁଖ,ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ମଣିଷ କ’ଣ  କ’ଣ ନ କରେ । ପୂଜା ଅର୍ଚନା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଦାନ ଧର୍ମ  କରନ୍ତି । କେହି ବି ଖାଲି ହାତରେ ଫେରି କି ଯାଏ ନାହିଁ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପୁରାଣରେ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ବହୁତ ମହତ୍ଵ ଦିଆଯାଇଛି । କୁହାଯାଇଛି ଏମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ସବୁ ଦୁଃଖରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳେ । ଏବେ ଜାଣିବା କେଉଁ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ କଣ ଉପକାର ମୂଳେ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଟିପ୍ସ

ଗାଈ :- ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗାଈକୁ ମାଆ ର ରୂପ ଦିଆ ଯାଇଛି। ତେଣୁ ଗାଈଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବା ସହ ମନ କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୁଏ । ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସର୍ବଦା ଗୋ ମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବା ।

କୁକର:- ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁକର ପରି ସାଙ୍ଗ ଦୁନିଆରେ କେହି ନାହିଁ । କୁକୁର ସବୁଠୁ ବିଶ୍ଵାସୀ ପ୍ରାଣୀ ।ସବୁଦିନେ କୁକରଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ଶତ୍ରୁ ଦୁରେଇ ରହିବ ।

କାଉ:- କାଉ ମାନଙ୍କୁ ପିତୃ ପୁରୁଷଙ୍କ ରୂପ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । କାଉଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ପିତୃ ପୁରୁଷ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି । ତେଣୁ କାଉଙ୍କୁ  ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

କଳା ପିମ୍ପୁଡି :-  କଳା ପିମ୍ପୁଡିଙ୍କୁ ଅଟାରେ ଚିନି ଗୋଳେଇ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ କଷ୍ଟ ଦୁଃଖ ଦୁରେଇ ଯିବ । ଆପଣଙ୍କ ଦୁଖ ଦୁର୍ଦଶା ଦୂର ହେବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ଜୋର ଧରୁଛି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ

Related posts

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି କାମ , ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧା

ENO Beuro

ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦିନ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ,ହେବ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା

ENO Beuro

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ କ’ଣ ପାଇଁ ପରିକ୍ରମା କରାଯାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

Leave a Comment