• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ଏହି ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ଏହି ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ହେଉ ବା ପୁରାଣ ପୋଥି ହେଇ ଏହି କଥାକୁ ସବୁଠି ବାରଣ କରାଯାଇଛି । ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ଯଦି ଆମେ ଏହି ସବୁ ଭୁଲ କରୁ ତେବେ ଆମର କାମ ବିଫଳ ହୁଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ କେବେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାଥିରେ ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ପୁରା ଦିନ କାମରେ ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ । ସବୁ କାମ ବିଫଳ ହେବ ।

ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ବାହାରେ ଝାଡୁ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଳି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବାହାରିବା ସମୟରେ ଝାଡୁକୁ ଗୋଇଠା ମାରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଘରର ଚାକରକୁ ଗାଳି ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏହା କଲେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଗିଥାନ୍ତି ।

ଏହାର ସମାଧାନ :-

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ପତ୍ନୀ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି ଓ ଚାକର ସାଥିରେ ଟିକେ ହସି କଥା ହେଇ ବାହାରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦରିଦ୍ରତା ଆପଣଙ୍କୁ ଛୁଇଁ ପାରିବ ନାହିଁ।ବାହାରିବା ସମୟରେ ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ ଓ ଦୁଃଖୀ ଭିକାରିକୁ ଟିକେ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ । ଆସୁଥିବା ସଫଳତାକୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ଝାଡୁକୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରି ବାହାରନ୍ତୁ ଓ ନାକରେ ଯେଉଁ ପଟରେ ନିଶ୍ୱାସ ଆସୁଥିବ ସେଇ ପଟ ପାଦ ପକେଇ ଘରୁ ବାହାରନ୍ତୁ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଘରକୁ ଫେରିଲା ବେଳକୁ କେବେ ଖାଲି ହାତରେ ଫେରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କିଛି ଛୋଟ ଜିନିଷଟିଏ ବି ନେଇ ଆସନ୍ତୁ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁଶି ରୁହନ୍ତି ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ଏହି ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ door 300x298

ପଢନ୍ତୁ ;

ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ନୂଆ ରେକର୍ଡ

 

Related posts

ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଏହି ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ଵାରା କି ଲାଭ ମିଳିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ 

Krishna Kumar Manoj

ଘରର ଏହି ଜାଗାରେ ଗଛ ରଖିଲେ ହୋଇଥାଏ ଅଶୁଭ ! ତାସହ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ଶିକାର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More