VASTU

ସକାଳୁ ଉଠି କେଉଁ କାମ କଲେ ଭବିଷ୍ୟତ ଉଜ୍ଵଳ ହେବ! ଜାଣନ୍ତୁ

ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ ସକାଳୁ ଉଠିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ସକାଳେ ଶୋଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି କି ସକାଳେ ଶୋଇବା ଦ୍ଵାରା ଆମର କ୍ଷତି ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସଲାଳୁ ଉଠି କେଉଁ ସବୁ କାମ କଲେ ଆମ ଭବିଷ୍ୟତ ଉଜ୍ଵଳ ହେବ ଜାଣିବା ।

ଭବିଷ୍ୟତ ଉଜ୍ଵଳ ହେବ କିପରି ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • କୌଣସି ବି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ଗାଧୋଇକି ସେହି କାମ କରନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ସେହି କାମରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ ।
  • ଗାଧୋଇ ସାରିବା ପରେ ଆପଣ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ତା ‘ ପରେ ଆପଣ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତି ରହିବ ।
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ଉଠି ମନ୍ତ୍ରକୁ ଜପ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ । କୁହାଯାଏ କି ଦେବା ଦେବୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ ।
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆମ ହାତରେ ଆଗ୍ର ଭାଗରେ ମା ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ , ମଧ୍ୟମରେ ମା ସରସ୍ଵତୀ  ଏବଂ ହାତର ଆରମ୍ଭରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ବାସ କରନ୍ତି । ତେଣୁ ପ୍ରତିଦିନ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କଲାବେଳେ ହାତକୁ ଦେଖି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ ।
  • ପ୍ରତିଦିନ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଦ୍ଵାରା ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ ଓ ଅପଣଙ୍କ ଘରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ରହି ନ ଥାଏ ।
  • ସୂର୍ଯ୍ୟ ଉଦୟ ପୂର୍ବରୁ ଶଯ୍ୟା ତ୍ୟାଗ କରବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଯେଉଁ ମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଉଦୟ ପୂର୍ବରୁ ଶଯ୍ୟା ତ୍ୟାଗ ନ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି କମିଯାଏ ବୋଲି ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ; ଜାଣନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ଓ ଝିଅଙ୍କ ଜାତକ ମିଶାଯାଏ କାହିଁକି ?

 

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ସବୁ ସଙ୍କେତରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସାମଗ୍ରୀ,ଦୂର ହେବ ବାସ୍ତୁଦୋଷ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା,କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କ’ଣ ଖାଇ ଯାତ୍ରା କଲେ ମିଳିଥାଏ ଶୁଭଫଳ

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment