VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁକୁର ଦେଇଥାଏ କେଉଁ ସବୁ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଜାଣନ୍ତୁ ? 

ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଘରେ କୁକୁର ପାଳିବାକୁ ଭଲ ଥାଆନ୍ତି ।  କୁହାଯାଏ,  କୁକୁରର ଷଷ୍ଠ ଇନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ଥାଏ । କୌଣସି ଅଶୁଭ ଘଟଣା ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ କୁକୁର ଆଗୁଆ ଜାଣିପାରିଥାଏ ଆଉ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ । ତେଣୁ କୁକୁର କାନ୍ଦିବା ଅଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁକୁର କାନ୍ଦିବା ଛଡା ଅନ୍ୟ କିଛି ସଙ୍କେତ ରହିଛି ଯାହା ଖରାପ ବୋଲି ଧରାଯାଏ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସଂପର୍କରେ ।

କୁକୁର କେଉଁ ସବୁ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆକାଶ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି କୁକୁର ଭୋକିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏହା ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପାଣିର ଅଭାବ ଦେଖାଯିବର ସଂକେତ ହୋଇଥାଏ ।
  • କୁକୁର ଯଦି ଯୋତା କିମ୍ୱା ଚପଲ ନେଇଯାଏ ତେବେ ସାବଧାନ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ । ଏହା ମଧ୍ୟ ବିପଦର ସଂକେତ । ଏହି ସମୟରେ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲେ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ କରିଦିଅନ୍ତୁ ।
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୌଣସି କାମରେ ଯାଉଥିଲେ ଯଦି ବାଟରେ କୁକୁର ଗଡିବାକୁ ଲାଗେ ତେବେ ଜାଣିବେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବାଧା ଉପୁଜିବ ।
  • ଯଦି ଅର୍ଦ୍ଧ ରାତ୍ରିରେ କୁକୁର ଭୋକି ଥାଏ , ତେବେ ଏହା ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ଘର ଉପରେ କିଛି ଅଶୁଭ ପଡିବ ତାହାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ।

ପଢନ୍ତୁ ;

୬୫ତମ ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା : ଶ୍ରୀଦେବୀ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ , ବିନୋଦ ଖାନାଙ୍କୁ ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲକେ ସମ୍ମାନ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶୋଇବା ଘରେ ଏହି ୪ଟି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ,ନ ହେଲେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭିତରେ ବଢିପାରେ ମନମାଳିନ୍ୟ

ENO Beuro

ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଗୁଣ , ପାଇପାରିବେ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସଫଳତା

ENO Beuro

ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଭୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment