VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁକୁର ଦେଇଥାଏ କେଉଁ ସବୁ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଜାଣନ୍ତୁ ? 

ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଘରେ କୁକୁର ପାଳିବାକୁ ଭଲ ଥାଆନ୍ତି ।  କୁହାଯାଏ,  କୁକୁରର ଷଷ୍ଠ ଇନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ଥାଏ । କୌଣସି ଅଶୁଭ ଘଟଣା ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ କୁକୁର ଆଗୁଆ ଜାଣିପାରିଥାଏ ଆଉ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ । ତେଣୁ କୁକୁର କାନ୍ଦିବା ଅଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁକୁର କାନ୍ଦିବା ଛଡା ଅନ୍ୟ କିଛି ସଙ୍କେତ ରହିଛି ଯାହା ଖରାପ ବୋଲି ଧରାଯାଏ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସଂପର୍କରେ ।

କୁକୁର କେଉଁ ସବୁ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆକାଶ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି କୁକୁର ଭୋକିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏହା ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପାଣିର ଅଭାବ ଦେଖାଯିବର ସଂକେତ ହୋଇଥାଏ ।
  • କୁକୁର ଯଦି ଯୋତା କିମ୍ୱା ଚପଲ ନେଇଯାଏ ତେବେ ସାବଧାନ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ । ଏହା ମଧ୍ୟ ବିପଦର ସଂକେତ । ଏହି ସମୟରେ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲେ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ କରିଦିଅନ୍ତୁ ।
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୌଣସି କାମରେ ଯାଉଥିଲେ ଯଦି ବାଟରେ କୁକୁର ଗଡିବାକୁ ଲାଗେ ତେବେ ଜାଣିବେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବାଧା ଉପୁଜିବ ।
  • ଯଦି ଅର୍ଦ୍ଧ ରାତ୍ରିରେ କୁକୁର ଭୋକି ଥାଏ , ତେବେ ଏହା ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ଘର ଉପରେ କିଛି ଅଶୁଭ ପଡିବ ତାହାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁକୁର ଦେଇଥାଏ କେଉଁ ସବୁ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଜାଣନ୍ତୁ ?  dog

ପଢନ୍ତୁ ;

୬୫ତମ ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା : ଶ୍ରୀଦେବୀ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ , ବିନୋଦ ଖାନାଙ୍କୁ ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲକେ ସମ୍ମାନ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ୫ଟି ଜିନିଷ,ହୋଇ ପାରିବେ ଧନବାନ

ENO Beuro

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି? ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଘର ପାଇଁ କେତେ ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗୃହିଣୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

ENO Beuro

ବାର ମାସ ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ କରନ୍ତୁ ଏହି ମନ୍ତ୍ରରେ ପୂଜା ! ପାଇପାରିବେ ଅନେକ ସୁଫଳ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More