ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କଲେ ପୁଅ ଝିଅଙ୍କ ବାହାଘର ଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ବେଳେ ବେଳେ କୌଣସି କାରଣ ବଶତଃ ବାହାଘର ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥାଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ଉପାୟ ଅଛି ଯେଉଁ ଉପାୟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ଥିବା ବାହାଘର ଯଥାଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ । ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ପାଇଁ କିମ୍ବା ରାଶି-ନକ୍ଷତ୍ରସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କଲେ ପୁଅ ଝିଅଙ୍କ ବାହାଘର ଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ ?

କେଉଁ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କଲେ ପୁଅ ଝିଅଙ୍କ ବାହାଘର ଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ

  • ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସୋମବାରରେ ଖାଇବା ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ପୁଅମାନଙ୍କର ବାହାଘରକୁ ନେଇ ଉପୁଜୁଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂରେଇ ଯାଇଥାଏ । ଏହା ସହିତ ପଲଙ୍କର ବାମ ପଟେ ଶୁଅନ୍ତୁ।
  • ଉଭୟ ପୁଅ ଝିଅ କର୍ପୁର ଆଣି ଗାଧୋଇବା ଘରେ ରଖନ୍ତୁ । କର୍ପୁର ଉଡିଯିବା ପରେ ଆଉ ଗୋଟିଏ କର୍ପୁର ସେଇ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଏମିତି କରିବା ଦ୍ୱାରା ବିବାହର ଲଗ୍ନ ଖୋଲିଥାଏ ।
  • ଗୁରୁବାର ଦିନ ପାଣିରେ ଅଳ୍ପ ହଳଦୀ ମିଶାଇ ଗାଧାନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଝିଅମାନଙ୍କର ବିବାହର ଲଗ୍ନ ଆସିଥାଏ । ଏହା ସହିତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ହଳଦିଆ ପୋଷାକ ପରିଧାନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସିବିଏସ୍‌ଇ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍‌ : ୩୫ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିଲା

ଗୁରୁବାର ଦିନ ପାଣିରେ ଅଳ୍ପ ହଳଦୀ ମିଶାଇ ଗାଧାନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଝିଅମାନଙ୍କର ବିବାହର ଲଗ୍ନ ଆସିଥାଏ - 90%

90%

ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସୋମବାରରେ ଖାଇବା ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ପୁଅମାନଙ୍କର ବାହାଘରକୁ ନେଇ ଉପୁଜୁଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂରେଇ ଯାଇଥାଏ - 92%

92%
91%

Excellent!

Summary

ବେଳେ ବେଳେ କୌଣସି କାରଣ ବଶତଃ ବାହାଘର ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥାଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ଉପାୟ ଅଛି ଯେଉଁ ଉପାୟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ଥିବା ବାହାଘର ଯଥାଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ । ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ପାଇଁ କିମ୍ବା ରାଶି-ନକ୍ଷତ୍ରସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କଲେ ପୁଅ ଝିଅଙ୍କ ବାହାଘର ଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ ?

No Votes Yet

You're not rated yet