VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଲେ ଶୁଭ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ

ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷାକ କିଣି ପିନ୍ଧିବାକୁ କାହାକୁ ବା ଭଲ ନ ଲାଗେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ନୂଆ ପୋଷାକ ଜୀବନରେ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟର କାରଣ ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣ କ’ଣ ପୋଷାକ କିଣିବା ଛାଡି ଦେବେ ? ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ନୂଆ ପୋଷାକରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିଥାଏ । ଯାହା ମନ ଖରାପର କାରଣ ହୋଇଥାଏ । ଫଳରେ କିଛି ଶୁଭ କାମ ଅସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ରାଶି ହିସାବରେ ନୂଆ ପୋଷାକ ଚୟନ କରିବେ ତେ​‌ବେ ଏପରି ସମସ୍ୟା  ଦେଖା ଦେଇ ନଥାଏ ।

ରାଶି ଅନୁସାରେ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ପୋଷାକ

ମେଷ :-  ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହାଲୁକା ରଙ୍ଗର ଓ ଭଦ୍ରଚିତ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ । ସବୁ କାମ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ।

ବୃଷ :- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚମକିଲା ଓ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହ ବୟସ ତୁଳନାରେ କମ୍ ଲାଗୁଥିବା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ।

ମିଥୁନ ରାଶି :-  ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ପୋଷାକ ପରିଧାନରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗ ବା ସୌଖିନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

କର୍କଟ :- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ମୁଡ ହିସାବରେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି । ମନ ଭଲ ଥିଲେ ଭଲ ପୋଷାକ ଓ ମନ ଖରାପ ଥିଲେ ଖରାପ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ।

ସିଂହ :-  ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଫା ସୁତୁରା ପୋଷାକ ପରିଧାନ କରବା ଉଚିତ୍ । ଫଳରେ ଜୀବନରେ ସଂଘର୍ଷ କମ୍ ହୋଇଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଗକୁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଏହି ୩ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଟକ୍କର

Related posts

କେଉଁ ରାଶିର ଝିଅ ପୁଅଙ୍କୁ ବେଶୀ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ ? 

ENO Beuro

ଦିନ ଅନୁସାରେ କିଣନ୍ତୁ ଜିନିଷ, ମିଳିବ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ନଚେତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ଋଣି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment