ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି କାମ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର  ଅନୁସାରେ କିଛି  ଟିପ୍ସ

ସଂସାର ରେ ସବୁ ଲୋକେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇ ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।  ଧନ ରୋଜଗାର କରିବା ବହୁତ ହିଁ କଠିନ କାମ ଅଟେ ଏବଂ ଧନ ସଂଚୟ କରିବା ଏହାଠାରୁ ମଧ୍ୟ କଠିନ କାମ ।  ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏପରି କିଛି କାମ ରହିଛି ଯାହା କି ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଥାଏ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେରେ ଏହି କଥା ବିଷୟ ରେ ଅନେକ କିଛି ଉଲେଖ ରହିଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା କି ଆପଣ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ର କୃପା ଲାଭ କରିପାରିବେ ।  କିନ୍ତୁ ଯଦି ମାତା ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କଳାପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେଇଥାନ୍ତି ତ ସେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥାନ୍ତି ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ସୁନା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଓ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ । ଏହା ଶରୀର ରେ ଅନେକ ହାନିକାରକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଏପରି ମଧ୍ୟ ମାନ୍ୟତା ରହିଛି କି ଯଦି ଆପଣ ଖାଇବା ପରେ ବାସନ ନ ଧୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଓ ଚନ୍ଦ୍ରମା ଙ୍କ ର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।

ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ରେ ପୂଜା କରିବା କିମ୍ବା ଛୁଇଁବା ମନା । ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବରେ ଆସିଥାନ୍ତି ।  ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ରେ କେବଳ ଘିଅ ଦୀପ ହିଁ ଜଳାଇବା ଉଚିତ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିଥାନ୍ତି ।

ଆପଣ ଏହା ଜାଣି ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେବେ କି କିନ୍ତୁ ପୌରାଣିକ କଥା ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ସମୟ ରେ କୌଣସି ବହି ପଢିବା ଉଚିତ ନୁହେ ।  ଏହା ଦ୍ୱାରା ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ କ୍ରୋଧିତ ହେଇଥାନ୍ତି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ହେବ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ସୁନା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଓ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ - 4.5

90%

ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ରେ ପୂଜା କରିବା କିମ୍ବା ଛୁଇଁବା ମନା - 4.5

90%
4.5/5

Very Good!

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି କାମ

ସଂସାର ରେ ସବୁ ଲୋକେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇ ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।  ଧନ ରୋଜଗାର କରିବା ବହୁତ ହିଁ କଠିନ କାମ ଅଟେ ଏବଂ ଧନ ସଂଚୟ କରିବା ଏହାଠାରୁ ମଧ୍ୟ କଠିନ କାମ ।  ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏପରି କିଛି କାମ ରହିଛି ଯାହା କି ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଥାଏ ।

No Votes Yet

You're not rated yet