• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ , ମିଳିପାରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ , ମିଳିପାରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା

ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ମା’ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଲାଭ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସମୟ ଚକ୍ରରେ ଜୀବନର କେଉଁ ସମୟରେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯାଏ ତାହା କହିହେବ ନାହିଁ।  ଗରିବ ଧନୀ ହେବାକୁ ଧନୀ ଗରିବ ହେବାକୁ ବେଶୀ ସମୟ ଲାଗେ ନାହିଁ । ଅନେକ ଲୋକ ପରିଶ୍ରମ କରି ସୁଦ୍ଧା ଆଶାନୁରୂପ ଫଳ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ , ମିଳିପାରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ।

ଏହି ୩ଟି ଜିନିଷ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ  :-

  • ବଜରଙ୍ଗବାଲିଙ୍କୁ ଆରଧନା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସବୁ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ । ଘରର ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ହନୁମାନ ମୂର୍ତ୍ତି ବା ଫଟୋ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ହନୁମାନଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ପଞ୍ଚମୁଖୀର ହୋଇଥିବ । ପଞ୍ଚମୁଖୀ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଆରଧନା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନରେ ଧନର ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ।
  •  ଘରେ ସର୍ବଦା ଉତ୍ତର ଦିଗକୁ ମୁହଁ କରି ସୁରେଇ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଧନର ଅଭାବ ଦେଖାଦିଏ ନାହିଁ । ସୁରେଇକୁ ଖାଲି ରଖିବେ ନାହିଁ।ସବୁବେଳେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି କରି ରଖିବେ । ନହେଲେଏହାର ବିପରୀତ ପ୍ରଭାବ ଘରେ ପଡ଼ିବ ।
  • ଘରେ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ କାରଣରୁ ଧନର ଅଭାବ ହୋଇଥାଏ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସୁଦ୍ଧା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ ନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ ଘରେ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଦୂର କରିବାକୁ ଘରେ ଭଗବାନ ବାସ୍ତୁଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି କିମ୍ୱା ଫଟୋ ଲଗାନ୍ତୁ। ଏହା ଘରୁ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଦୂର କରେ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ , ମିଳିପାରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା hanuman

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଖାଦ୍ୟଠାରୁ ରାତିରେ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ!

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ମୁତାବକ ଜଳଉତ୍ସ ଘରର କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ରହିଲେ କିପରି ଫଳ ଦେଇଥାଏ

Krishna Kumar Manoj

ନାଗକେଶର ଗଛର ମଞ୍ଜିକୁ ଆଲମାରୀ ଲକରରେ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ମିଳିଥାଏ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅଶେଷ କୃପା

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର କେଉଁ ଦିଗରେ ଲାଫିଙ୍ଗ ବୁଦ୍ଧ ରଖିଲେ କ’ଣ ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More