VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶନିବାରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହରାଜ ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ପଡିଲେ ଆମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୁଏ । ପରିବାରରେ କଳି ଝଗଡା ହୁଏ ଆସାନ୍ତି ଦେଖାଯାଏ। କିନ୍ତୁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଜିନିଷକୁ ଆମେ ଆମ ଖାଦ୍ୟ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିଲେ ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବଞ୍ଚି ଯାଇ ପାରିବ ।

ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାକୁ କିଛି ଟିପ୍ସ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶନିବାର ଦିନ ଖାଲି କ୍ଷୀର ଓ ଦହି ସେବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ସେ ଦିନ ଏହାକୁ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଗ୍ରହରାଜ ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ପଡେ । କ୍ଷୀର ଓ ଦହିକୁ ଖାଲି ନ ସେବନ କରି ତା ସହିତ କିଛି ହଳଦୀ ବା ଗୁଡ ମିଶାଇ ପିଅନ୍ତୁ ଶୁଭ ହୁଏ ।

କଳା ଚୋପା ଥିବା ଡାଲିକୁ ରୋଷେଇ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବାଣ୍ଟି ଦିଅନ୍ତୁ ଅଥବା ଗାଈକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ଘରକୁ ମଙ୍ଗଳ ହେବ। ଶନିବାର ଦିନ ବାଇଗଣ ଓ କଳାଲଙ୍କା ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ ଶନି ଭଗବାନଙ୍କ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।

ଯେତେ ସମ୍ଭବ ମଦ୍ୟପାନରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏଇ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ଥାଏ । ଯାହା ଫଳରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେଇଥାଏ । ଶନିବାର ଦିନ ଏଇସବୁ ଜିନିଷ ମାନିଲେ ଆପଣଙ୍କର ମଙ୍ଗଳ ହେବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଗୋଲମରିଚ ସହ ଏକ ଗ୍ଲାସ ଉଷୁମ ପାଣି ପିଉଛନ୍ତି କି?ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ଶରୀର ପାଇଁ କେତେ ଉପଯୋଗୀ

Related posts

କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ଛୋଟ ଛୋଟ ଭୁଲ , ନଚେତ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଅସୁବିଧାରେ!

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଠାକୁର ଘରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଭୁଲ୍‌

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କଲେ ପୁଅ ଝିଅଙ୍କ ବାହାଘର ଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More