ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗଛ ସାଥିରେ ମଣିଷର ଭାଗ୍ୟ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଛି । ଆମେ ମାନେ  ଘର ଚାରିପାଖେ ଗଛ ଲଗେଇଥାଉ ।  ସେ ଘର ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ହେଉ କିମ୍ବା କିଛି ଫଳ ପନିପରିବା ଖାଇବା ପାଇଁ ହେଉ । ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଘରେ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦ୍ଵାରା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ।

ଘରର କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ଲଗାଇବେ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରକୁ ମାନି ଆମେ ଘର ଚାରି ପାଖେ ଗଛ ଲଗାଇବା ତେବେ ଆମର ବାସ୍ତୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବା ସହିତ ଦାରିଦ୍ରତା ଦୂର ହେଇଥାଏ ।
  • ଘରର ଅଗଣାରେ ତୁଳସୀ,ଚମ୍ପା ଭଳି ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଘରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ । ଏହି ଗଛ ଘର ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳ ଦେଇଥାଏ ।
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଦିଗରେ କଦଳୀ ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ।  ଯାହା ଘରେ ଧନସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ।
  • ତୁଳସୀ ଗଛ ପାଖରେ କଦଳୀ ଗଛକୁ ଲଗାଇଲେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଘରକୁ ଆଗମନ ରହିଥାଏ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ।
  • ଯେଉଁ ସବୁ ଗଛର ପତ୍ରକୁ ଛିଡ଼ାଇଲେ କ୍ଷୀର ବାହାରିଥାଏ ସେଇ ଗଛ ଗୁଡିକ କେବେ ଘର ପାଖରେ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଦରିଦ୍ରତା ବଢି଼ଥାଏ ।
  • ଯଦି ଆମେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ନମାନି ଗଛକୁ ଏଣେତେଣେ ଲଗେଇବା ତେବେ ଏହାର କୁ ପ୍ରଭାବ ଆମ ସହ ଆମ ପରିବାର ଉପରେ ପଡିଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ନଅ ଥର ଗୁଳିର ଶିକାର ହେବା ପରେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ଫେରିଆସିଥିବା ଯବାନ ଚେତନ ଚିତାହ

ଘରର ଅଗଣାରେ ତୁଳସୀ,ଚମ୍ପା ଭଳି ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଘରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ - 91%

91%

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଦିଗରେ କଦଳୀ ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ - 88%

88%
89.5%

Very Good!

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗଛ ସାଥିରେ ମଣିଷର ଭାଗ୍ୟ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଛି । ଆମେ ମାନେ  ଘର ଚାରିପାଖେ ଗଛ ଲଗେଇଥାଉ ।  ସେ ଘର ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ହେଉ କିମ୍ବା କିଛି ଫଳ ପନିପରିବା ଖାଇବା ପାଇଁ ହେଉ । ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଘରେ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦ୍ଵାରା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ।

No Votes Yet

You're not rated yet