VASTU

ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ କ ‘ ଣ କଲେ ଏହା ଦୂର ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ସମସ୍ତେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ କିଛି ନା କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ସମୁଖୀନ ହୋଇଥାଆନ୍ତି । ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ବି ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସୁନାହିଁ । ଅଭାବ ଅସୁବିଧା ସବୁବେଳେ ଲାଗି ରହୁଛି । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ଉପାୟ ଜାଣନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରି ପାରିବ ।

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଆମର ଧନ ସୁଖ ମିଳିଥାଏ ।  କାରଣ କୁହାଯାଏ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଯଶ  ଓ ବୈଭବର ଦେବତା ଅଟନ୍ତି । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କ ବାର ରବିବାରରେ ତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଧନ-ଧାନ୍ୟ ଓ ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥାଏ ।

ରବିବାର ସକାଳୁ ସ୍ନାନ ସାରି ଜଳରେ ଗୁଡ ମିଶାଇ ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ଅର୍ପଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବା ସହ ଘରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ଫେରିଆସିବ । ଘରେ କେବେ ବି ଅସାନ୍ତି ରହିବ ନାହିଁ ।  ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ରବିବାର ଦିନ ଆମିଶ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା  ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସଦେବ ରହିବ । ଆପଣ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । କେବେ ବି ଅସୁବିଧା ଲାଗିବ ନାହିଁ  ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ କ’ଣ ପାଇଁ ପରିକ୍ରମା କରାଯାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଘରେ କେଉଁ ସବୁ ଜିନିଷ ରଖିଲେ ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ! ବଦଳିପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

ENO Beuro

ସକାଳୁ ଉଠି ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ,ନଚେତ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା

ENO Beuro

Leave a Comment