• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ଧନବାନ ହେବା ଲାଗି ଧନ କମେଇବା ଯେତିକି ଜରୁରୀ ଧନ ବଂଚାଇବ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଜରୁରୀ ଅଟେ । ମାତ୍ର ଅନେକ ଥର ଆପଣ ଚାହିଁକି ମଧ୍ୟ ଧନ ବଂଚାଇ ରଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ହଠାତ କିଛି ଏଭଳି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆସେ ବଜେଟ ବିଗିଡିଯାଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରରେ କିଛି ସାମାନ୍ୟ ଉପାୟ ବତାଯାଇଛି ଯାହାକୁ ପାଳନ କଲେ ଆକସ୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତି ପାରିବେ ।

ଘରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ :-

  • ଶୟନକକ୍ଷର ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରର ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା କାନ୍ଥରେ କଣରେ କୌଣସି ଧାତୁ ଜିନିଷ ଟଙ୍ଗାଇ ରଖନ୍ତୁ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ସ୍ଥାନ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ର କ୍ଷେତ୍ର ଅଟେ । ଏହି ଦିଗରେ ଯଦି କାନ୍ଥରେ କିଛି କଣା କି ଭଙ୍ଗା ଅଛି ତେବେ ଏହାକୁ ତୁରନ୍ତ ମରାମତି କରନ୍ତୁ । ଏହି ଦିଗରେ କିଛି ଏଭଳି ହୋଇଥିଲେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ଅଟେ ।
  • ଧନ ରଖିବା ଲାଗି ଆମେ ଆଲମାରୀ କିମ୍ବା ଲକରର ବ୍ୟବହାର କରିଥାଉ । ଏହାକୁ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗକୁ କାନ୍ଥରେ ଲଗାଇ ରଖନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଏହାର ମୁହଁ ଉତ୍ତରକୁ ହେବା ଉଚିତ । ପୂର୍ବ ଦିଗ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ ।
  • ନଳରୁ ପାଣି ସମସ୍ତ ସମୟରେ ପଡିବା ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହାଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ । ଏହା ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ଅଟେ । ମାତ୍ର ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖଶ କରିଥାଆନ୍ତି ।
  • ବାସ୍ତୁ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ନଳରୁ ପାଣି ଟପକିବା ଧୀରେ ଧୀରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସଂଙ୍କେତ ଅଟେ । ଏପରି ହେଲେ ଶୀଘ୍ର ନଳ ବଦାଳାଇ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ vastu tips

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପୂଜା କରିବା ସମୟରେ କେଉଁ ସବୁ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଭୁଲରେ ଏହି ୫ଟି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ହୋଇପାରେ ଅଶୁଭ

Krishna Kumar Manoj

ନୂଆ ଗାଡି କିଣିବା ପରେ କିଭଳି ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବେ ! ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଗଣେଶଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି,ଦୂର ହେବ ଅନେକ ସମସ୍ୟା

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More