VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ଫଟୋ ଘରର କେଉଁ ଜାଗାରେ ଲଗେଇଲେ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର କେଉଁ ଜାଗାରେ ଫଟୋ ଲଗେଇବେ

ଆମେ ପରିବାରର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କରିଥାଉ । ଯଦି ଏହି ପୂଜାରେ କିଛି ଭୁଲ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଆମକୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳି ନ ଥାଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ଫଟୋକୁ ଆମେ ଘରର ଏମିତି ଜାଗାରେ ଲଗେଇଥାଉ ଯାହା ପାଇଁ ଆମ ପରିବାର ଉପରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଘରର କେଉଁ ଜାଗାରେ ଫଟୋକୁ ଲଗାଇବା ଉଚିତ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ମଝି ଭାଗରେ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗେଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ମଝିରେ ଫଟୋ ଲଗେଇବା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ ହେଇଥାଏ ଯାହାର କୁପ୍ରଭାବ ପରିବାର ଉପରେ ପଡିଥାଏ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଘରେ ସବୁବେଳେ ଅଶାନ୍ତି ଲାଗି ରହିଥାଏ ।

ମନେରଖିବେ ବିଶେଷ କରି ପୂଜା ଘରେ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପୂଜା ଘରେ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାଇବା ଦ୍ଵାରା ଘରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିଥାଏ ଓ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳି ନ ଥାଏ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ଉତ୍ତର ଭାଗରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଵଛ ଓ ପବିତ୍ର  କରି ଫଟୋ ଲଗାନ୍ତୁ । ପୂର୍ବ ପୁରୁଷଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ । ଏହା ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ  ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ମହୁକୁ ଏହି ଦ୍ରବ୍ୟ ସହ ମିଶାଇ ଖାଇଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

ଘର ଆଖପାଖରେ ଏହି ସବୁ ଗଛ ରହିଲେ ହୋଇଥାଏ ଅନିଷ୍ଟ: ଜାଣନ୍ତୁ କି କି ଗଛ

Ratnamani Moharana

ପ୍ରଚୁର ପଇସା ରୋଜଗାର କରିବା ପରେ ବି ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ନାହିଁ , ଜାଣନ୍ତୁ ଏପରି କାହିଁକି ହୁଏ

ENO Beuro

ମାର୍ଗଶୀର ମାସରେ କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ଶୁଭଫଳ ମିଳିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ?

ENO Beuro

Leave a Comment