VASTU

ଜାଣନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରବିବାର ଦିନ କ’ଣ କଲେ ସୁଧୁରିବ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା

ଯଦି ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତାରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରୟାସ କଲା ପରେ ବି ହାତରେ ଟଙ୍କା କିଛି ରହୁନି । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି ରବିବାର ଦିନ କୁହାଯାଇଥିବା କିଛି ଉପାୟକୁ ଆପଣେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ତ ଧନ ଓ ସମ୍ମାନ ଏକାଥରେ ପାଇପାରିବେ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ଟିପ୍ସ

୧ – ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପ୍ରତି ରବିବାର ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ ପୂର୍ବକ ପୂଜା କଲେ , ଧନଧାନ୍ୟ ଓ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ମିଳିଥାଏ । ସୂର୍ଯ୍ୟଦୟ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରତିଦିନ ଉଠନ୍ତୁ ।

୨ – ରବିବାର ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଏକ ଗ୍ଲାସ ଦୁଗ୍ଧ ଭରି ନିଜର ମୁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖି ଶୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ । ସାବଧାନ, ଯେମିତି ନିଦରେ ଦୁଗ୍ଧ ଗ୍ଲାସକୁ ଢାଳି ନ ଦିଅନ୍ତି ।

୩ – ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସକାଳେ ଉଠି ସ୍ନାନ ପରେ ଏହି ଦୁଗ୍ଧକୁ ନେଇ କୈାଣସି ବବୁଲ ଗଛର ମୂଳରେ ଢାଳି ଦିଅନ୍ତୁ । ରବିବାର ଦିନ ଆମିଷ ଖାଇବେ ନାହିଁ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପ୍ରତି ରବିବାର ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଆପଣ ଏକାବେଳେ ଯଶ ,ମାନ ଓ ଅର୍ଥର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରିବେ ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଟମାଟୋକୁ ତ୍ୱଚାରେ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା କ’ଣ ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଲେ ଏହାର ଅର୍ଥ କଣ ସୂଚାଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ହନୁମାନଙ୍କ ଫୋଟ ରଖିଲେ, କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଭୁଲ !

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଲେ କ’ଣ ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More