VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ୫ଟି ଜିନିଷ,ହୋଇ ପାରିବେ ଧନବାନ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଟିପ୍ସ

ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ବାସ୍ତୁ ବହୁତ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ । କିଏ ମାନନ୍ତୁ କି ନାହିଁ  ଘରର ସୁଖ,ଶାନ୍ତି ,ଟଙ୍କା ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡି ଥାଏ । ଘର ଓ ଜିନିଷ ଯଦି ଠିକ ଥାଏ ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇ ଥାଏ  କିନ୍ତୁ ଟିକେ ଭୁଲ ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଅନ୍ଧାର ହୋଇ ଜୀବ । ଯେତିକି ମହତ୍ଵ ଘର ଉପରେ ବାସ୍ତୁର ଥାଏ ସେତିକି ମହତ୍ଵ ଘରର ଜିନିଷ ଉପରେ ବାସ୍ତୁର ଥାଏ । କିଛି ଜିନିଷ ଆମେ ଠିକ ଜାଗାରେ ନ ରାଖୀ ଭୁଲ ଜାଗାରେ ରାଖୀ ଥାଉ,ଯାହା ଦ୍ଵାରା ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡି ଥାଏ ଆମ ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ । ଏଥି ପାଇଁ ଘରେ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ ଠିକ ଜାଗାରେ ରଖନ୍ତୁ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୀପକୁ ଆମେ ପୂଜାରେ ବେବହାର କରି ଥାଉ । ତେବେ ଦୀପକୁ ଘରର ପୂର୍ବ ଦିଶାରେ ଆପଣ ରାଖୀ ପାରିବେ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରଖିବେ ।

ଯଦି ଆପଣ ଘରେ ଗଣେଶଙ୍କ ମୁର୍ତି କିମ୍ବା ଗଣେଶଙ୍କ ଫଟୋ ରଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଦିଶାରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଧନୀ ହୋଇ ପାରିବେ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ତୁଲସୀ ଗଛ ଲଗାଇ ଥାନ୍ତି । ଯଦି ଠିକ ଦିଶାରେ ତୁଲସୀ ଗଛ ଲଗାଇ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ଘରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କରଣୀ ସେନାର ୟୁ-ଟର୍ଣ୍ଣ:ରାଜସ୍ଥାନ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ଗୁଜୁରାଟ ଓ ହରିୟାଣାରେ ରିଲିଜ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍

Related posts

ଗୃହରେ ବାରମ୍ବାର ଏସବୁ ଅଘଟଣ ଘଟୁଛି କି ? କୌଣସି ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ

ENO Beuro

ପରିବାରରେ କଳହ ଲାଗି ରହୁଥିଲେ କରନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଉପାୟ ,ଶୀଘ୍ର ସୁଫଳ ମିଳିବ

ENO Beuro

ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ଭୁଲରେ ବି ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ରଙ୍ଗର ଚୁଡ଼ି, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More