VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ୫ଟି ଜିନିଷ,ହୋଇ ପାରିବେ ଧନବାନ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଟିପ୍ସ

ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ବାସ୍ତୁ ବହୁତ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ । କିଏ ମାନନ୍ତୁ କି ନାହିଁ  ଘରର ସୁଖ,ଶାନ୍ତି ,ଟଙ୍କା ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡି ଥାଏ । ଘର ଓ ଜିନିଷ ଯଦି ଠିକ ଥାଏ ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇ ଥାଏ  କିନ୍ତୁ ଟିକେ ଭୁଲ ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଅନ୍ଧାର ହୋଇ ଜୀବ । ଯେତିକି ମହତ୍ଵ ଘର ଉପରେ ବାସ୍ତୁର ଥାଏ ସେତିକି ମହତ୍ଵ ଘରର ଜିନିଷ ଉପରେ ବାସ୍ତୁର ଥାଏ । କିଛି ଜିନିଷ ଆମେ ଠିକ ଜାଗାରେ ନ ରାଖୀ ଭୁଲ ଜାଗାରେ ରାଖୀ ଥାଉ,ଯାହା ଦ୍ଵାରା ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡି ଥାଏ ଆମ ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ । ଏଥି ପାଇଁ ଘରେ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ ଠିକ ଜାଗାରେ ରଖନ୍ତୁ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୀପକୁ ଆମେ ପୂଜାରେ ବେବହାର କରି ଥାଉ । ତେବେ ଦୀପକୁ ଘରର ପୂର୍ବ ଦିଶାରେ ଆପଣ ରାଖୀ ପାରିବେ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରଖିବେ ।

ଯଦି ଆପଣ ଘରେ ଗଣେଶଙ୍କ ମୁର୍ତି କିମ୍ବା ଗଣେଶଙ୍କ ଫଟୋ ରଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଦିଶାରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଧନୀ ହୋଇ ପାରିବେ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ତୁଲସୀ ଗଛ ଲଗାଇ ଥାନ୍ତି । ଯଦି ଠିକ ଦିଶାରେ ତୁଲସୀ ଗଛ ଲଗାଇ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ଘରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କରଣୀ ସେନାର ୟୁ-ଟର୍ଣ୍ଣ:ରାଜସ୍ଥାନ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ଗୁଜୁରାଟ ଓ ହରିୟାଣାରେ ରିଲିଜ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍

Related posts

ପ୍ରଚୁର ପଇସା ରୋଜଗାର କରିବା ପରେ ବି ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ନାହିଁ , ଜାଣନ୍ତୁ ଏପରି କାହିଁକି ହୁଏ

ENO Beuro

ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗରେ ସୁନା ପିନ୍ଧିଲେ ହୋଇଥାଏ ଅଶୁଭ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟରେ

ENO Beuro

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧିବା ସମୟରେ କିଛି ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହିସବୁ କଥା!

ENO Beuro

Leave a Comment